اخبار خارجی

سامسونگ در سری گوشی های S20 خود دست از حمایت ارز دیجیتال برنداشت!

گوشی هوشمند جدید سامسونگ با موارد ذخیره سازی ارزهای دیجیتال موجود در مدل های قبلی عرضه خواهد شد.

این شرکت فناوری کره ای طی معرفی مدلی های مختلف گوشی هوشمند گلکسی S20 بیان کرد که سیستم امنیتی این گوشی شامل پردازنده ایمن مختص به محافظت از PIN، رمز عبور، الگو و کلیدهای خصوصی بلاک چین است.

اگرچه سامسونگ در وبسایت خود مانور بیشتری بر روی بهبود عمر باتری و قابلیت های عکاسی اختصاص داده است، اما اشاره به کلیدهای خصوصی بیان می‌کند که مدل جدید سامسونگ دارای همان تجهیزات ذخیره سازی ارزهای دیجیتال است که بر روی مدل های قبلی وجود داشت.

ذخیره سازی کلید خصوصی ارز دیجیتال به عنوان یک استاندارد در تمام مدل های گوشی هوشمند S20 موجود خواهد بود.

سامسونگ پشتیبانی از ارزهای دیجیتال را ابتدا در ماه مارس ۲۰۱۸ به محصولات خود افزود که طی آن، کیف پول ارز دیجیتال را بر روی مدل پرچمدار خود یعنی گلکسی S10 قرار داد. در ماه جولای، سامسونگ کیت توسعه ای معرفی کرد که به اشخاص ثالث امکان می‌داد تا برنامه های غیرمتمرکز طراحی شده مختص به این گوشی را ایجاد کنند. یکی از این برنامه های غیرمتمرکز به کاربران امکان می‌داد تا با اسکن کد QR محصولات، هزینه کالاها و خدمات را با ارزهای دیجیتال ذخیره شده در گوشی همراه پرداخت کنند.

این کیف پول در زمان عرضه فقط از اتر و توکن های ERC-20 پشتیبانی می‌کرد، اما سامسونگ پشتیبانی از بیت کوین را در ماه سپتامبر و پشتیبانی از ترون را در ماه اکتبر به این کیف پول افزود. اگرچه این ویژگی در ابتدا مختص به مدل های مختلف گوشی گلکسی S10 بود، اما این شرکت گفته است که در ماه می می‌خواهد موانع را از میان بردارد و پشتیبانی از ارزهای دیجیتال را برای مدل های ارزان قیمت تر محصولات خود نیز اضافه کند.

انتظار می‌رود که فروش گوشی گلکسی S20 از تاریخ ۶ مارس آغاز شود.

منبع
coindesk

نوشته های مشابه

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا