اخبار خارجی

تلویزیون‌های جدید سامسونگ با قابلیت معامله توکن‌های NFT عرضه می‌شود

سامسونگ در حال برنامه‌ریزی برای ورود به عرصه توکن‌های یکتا با سری جدید تلویزیون‌های هوشمندش است.

به گزارش میهن بلاکچین و به نقل از کریپتو پوتیتو، رشد قابل توجه حوزه NFT به یکی از غول‌های تکنولوژی یعنی سامسونگ رسید. این شرکت کره‌ای اعلام کرده است، در سال جاری یک پلتفرم متناسب با توکن‌های غیرمثلی در تلویزیون‌های هوشمند خود ایجاد خواهد کرد. ظاهرا سامسونگ قصد دارد اولین شرکت الکترونیکی باشد که پای توکن‌های بی‌همتا را به دستگاه تلویزیون باز می‌کند.

سامسونگ در بیانیه خود که در تاریخ ۳ ژانویه (۱۳ دی) آن را منتشر کرد، درباره چند به‌روزرسانی که در تلویزیون‌های هوشمند جدید پیاده‌سازی می‌شود، صحبت کرد.

سیستم NFT Aggregation Platform ویژگی‌های مختلفی دارد که به‌کاربران این امکان را می‌دهد، کلکسیون دیجیتال خود را مشاهده کنند. این ویژگی در مدل‌های MicroLed ،MicroLed و Frame در دسترس قرار خواهد گرفت. علاوه‌بر این کاربران می‌توانند به‌طور مستقیم از طریق دستگاه‌ تلویزیون خود اقدام به خرید NFT کنند.

همان‌طور که از نام این سیستم مشخص است،‌ اطلاعات لازم را از چندین بازار جمع‌آوری می‌کند. این اطلاعات شامل خالق اثر و شبکه بلاکچینی که روی آن ساخته شده است، می‌شود.

حوزه NFT رشد قابل توجهی در سال ۲۰۲۱ تجربه کرد. این حوزه شاهد ورود هنرمندان، افراد سرشناس و برندهای جهانی مختلف بود.موسیقی‌دانان، ورزشکاران، بازرگانان، سیاستمداران و افراد مختلفی وارد این بخش شدند؛ زیرا توکن‌های غیرقابل تعویض فرصت‌هایی برای آن‌ها فراهم می‌کند که روابط میان خود و طرفدارانشان را افزایش دهند.

منبع
cryptopotato

نوشته های مشابه

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا