دارندگان توکن XRP گوش به‌زنگ باشند؛ دومین ایردراپ شبکه Flare در راه است!

کسانی که توکن XRP داشته باشند، واجد شرایط دریافت دومین ایردراپ توکن شبکه Flare خواهند بود. شبکه Flare یکی از استارت‌آپ‌های شرکت ریپل است که قبلا اعلام کرده بود تعداد ۴۵.۸ میلیارد توکن فلر را بعد از مرحله اسنپ‌شات آن در ماه دسامبر، بین دارندگان توکن XRP ایردراپ خواهد کرد.


بیشتر بخوانید: نحوه دریافت ایردراپ توکن اسپارک ؛ رمز ارز شبکه Flare + ویدیو


بنا به گزارش کریپتوگلوب، شبکه Flare این توکن‌ها را به نسبت ۱.۰۰۷۳ به دارندگان توکن XRP عرضه می‌کند.

شایان ذکر است که توکن اسپارک، توکن حاکمیتی شبکه Flare است و از آن برای سیستم رای‌گیری در این پروتکل استفاده خواهد شد. دارندگان توکن اسپارک، می‌توانند با وثیقه قرار دادن آن سود کسب کنند. این وثیقه به منظور تامین امنیت صدور و بازخرید FXRP خواهد بود. FXRP پروتکلی است که برای صدور و بازخرید و استفاده از توکن XRP روی شبکه Flare ایجاد شده است.

علاوه بر این، دارندگان این توکن با ارائه اطلاعات به اوراکل سری زمانی Flare شامل سود خواهند شد. شبکه فلر با ماشین مجازی اتریوم (EVM) سازگار بوده و امنیت توکن را از این طریق تامین می‌کند.

هولدرهای توکن XRP مشمول دریافت ایردراپ دوم Flare Finnance  از طریق اسنپ شات شبکه بلاکچین فلر خواهند بود. این شبکه برروی بلاک چین فلر ساخته شده و امکاناتی از قبیل سواپ توکن‎ها، استیبل کوین‌ها، ییلد فارمینگ، بیمه و وام‌ دهی را فراهم می‌سازد.

ایردراپ دوم شبکه Flare

در رشته توییت‌های منتشر شده در توییتر این شبکه گفته شده که یک ماه بعد از راه‌اندازی شبکه Flare، از موجودی هولدرهای FLR اسنپ شات گرفته و بعد از ۷ الی ۱۰ روز توکن DFLR (توکن DAOFlare) را به آنها ایردراپ خواهد کرد.

کاربران برای استفاده از پلتفرم Flare Finance، باید توکن‌های DFLR خود را به توکن رسمی این اکوسیستم یعنی (YieldFlare) YFLR تبدیل کنند. شبکه فلر قادر خواهد بود قراردادهای هوشمند اتریوم، دیفای و برنامه‌های غیرمتمرکز اتریوم را روی پروتکل XRP پیاده کند. شبکه Flare تا پایان سال جاری میلادی راه‌اندازی خواهد شد. این شبکه توسط RippleX حمایت می‌شود.


منبع cryptoglobe
ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال نظر

جدید ترین قدیمی ترین محبوب ترین
محمد سهیلی

سلام
میشه لطفا در مورد ایمپورت کردن و مراحلش توضیح بدین تا بتونیم ایر دراپ اسپارک رو بگیریم

آزاد

فکر کنم یک ماه پیش بود کلی ضرر کردم بخاطر همین داستان، xrp با ۰/۶۲ خریدم گفتن ایردراپ، عکس خودشون میگیرن داخل بایننس هم بود، از ۰/۶۳ به یک باره شد ۰/۴، منم همه رو فروختم، چیزی هم واریز نکردن، گور پدر دزدشون

علی باقری

salam khaste nabashid bande token ripple daram mikhastam bebinam chejorye in jaryanesh mishe 1 kam rahanamyi konid ? mamnon misham

نوید

این بار هم مثل ایردراپ اول با عضو بودن در صرافی های منتخب به صورت اتوماتیک این دریافت توکن انجام میشه