اخبار آلتکوین

لیست شدن توکن BONE در صرافی بایننس؛ کمپین جدید ارتش شیبا

جامعه شیبا اینو (Shiba Inu)، معروف به ارتش شیبا (SHIB Army)، کمپینی را با هدف فهرست شدن توکن BONE یا همان Bone ShibaSwap در صرافی بایننس راه‌اندازی کرده است. این کمپین که توسط لوسی (Lucie)، مسئول بازاریابی تیم شیبا اینو رهبری می‌شود، با حمایت اعضای جامعه، شتاب قابل توجهی به دست آورده است.

به گزارش میهن بلاکچین، در نتیجه حمایت و اتحاد جامعه شیبا، توکن BONE به پنج رتبه برتر در برنامه Future NEXT بایننس صعود کرده است و هدف آن رسیدن به جایگاه شماره یک برای قرار گرفتن در لیست توکن‌های احتمالی این صرافی است.

جامعه شیبا اینو حمایت شگفت‌انگیزی از اکوسیستم رو به رشد خود نشان داده و به توکن BONE رای داده تا به ارتقای جایگاه آن در برنامه آتی بایننس برای تصمیم‌گیری در مورد لیست شدن احتمالی این توکن کمک کند.

در نتیجه این حمایت، توکن BONE که در ابتدا در جایگاه چهاردهم در این برنامه بایننس قرار داشت، شاهد یک جهش تصاعدی بود و به سرعت بیش از ۱۰ رتبه را در عرض ۲۴ ساعت صعود کرد تا جایگاه سوم را در چالش فهرست شدن Future NEXT بایننس به دست آورد.

اکنون این توکن به یک رقیب اصلی برای Delysium (AGI) و بیبی دوج (BABYDOGE) تبدیل شده است که در زمان نگارش این مقاله به ترتیب جایگاه اول و دوم را در اختیار دارند.

همانطور که توسط صرافی بایننس مشخص شده است، فرآیند رای‌گیری مستلزم یک هزینه ۱ دلاری (USDT ۱) برای هر رای است که افراد حق ۱۰۰ رای دارند. توکن BONE حدود ۳۴٬۱۲۵ رای از ۷۶۴ شرکت‌کننده به دست آورده است و سومین توکن دارای بیشترین رای است.

راه‌اندازی SHIB AI جامعه شیبا را هیجان‌زده کرده است

جدا از تقاضا برای فهرست شدن توکن BONE، به نظر می‌رسد که شیتوشی کوساما (Shytoshi Kusama) رهبر توسعه‌دهندگان شیبا از راه‌اندازی Shiba AI یا S.A.R.A.H هیجان‌زده است. این پیشرفت نشان‌دهنده همکاری عظیم بین شبکه شیبا اینو و Bad Idea AI است که نشان‌دهنده تعهد جامعه آن به نوآوری است. این موضوع نیز اعضای ارتش SHIB را در مورد آینده شیبا اینو کنجکاوتر کرده است.

همزمان با توکن شیبا که در دو هفته اخیر بیش از ۳۸۰٪ رشد قیمت را تجربه کرد، توکن BONE نیز در این مدت نزدیک به ۲۰۰٪ رشد داشته است.

نمودار قیمت توکن BONE در تایم فریم هفتگی
نمودار قیمت توکن BONE در تایم فریم هفتگی؛ منبع: تریدینگ ویو

منبع
کوین گیپ

نوشته های مشابه

اشتراک
اطلاع از
1 دیدگاه
جدید ترین
قدیمی ترین محبوب ترین
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا