اخبار خارجی

امکان خرید زمین‌های متاورس شیبا به زودی فراهم می‌شود

به نظر می‌رسد که به زودی طرفداران پروژه بسیار محبوب شیبا اینو می‌توانند به خرید و فروش زمین‌های مجازی در متاورس شیبا به اسم شیبرس (Shiberse) بپردازند.

به گزارش میهن بلاکچین و به نقل از کریپتوگلوب، طبق پست بلاگ تیم توسعه‌دهنده رمزارز شیبا اینو در روز گذشته، زمین‌های داخل متاورس شیبا‌ به زودی برای خرید و مزایده در دسترس قرار خواهند گرفت. به منظور عادلانه‌تر شدن فرایند خرید زمین‌های شیبا‌، تیم شیبا اینو بر روی یک سیستم صف انتظار کار می‌کنند که به طور ویژه برای رویداد فروش شیبالند طراحی شده است. هدف این سیستم، جلوگیری از جدال بین ربات‌ها و کارمزدهای گس است.

این سیستم صف انتظار، خریداران علاقمند را ملزم به نگهداری توکن LEASH می‌کند. بدین ترتیب، اولویت و دسترسی انحصاری به این مرحله اول فروش زمین‌ها امکان‌پذیر می‌شود. تیم توسعه‌دهنده هم‌چنین یک سیستم ضدتقلب برای محافظت از دارندگان توکن LEASH دارد. پس از پایان فرآیند فروش، زمین‌های باقی مانده در دسترس عموم قرار می‌گیرند. قیمت توکن LEASH امروز با ۴۸٪ افزایش به ۱۸۱۱ دلار رسیده است.

هم‌چنین، در تاریخ ۲ فوریه (۱۳ بهمن) تیم شیبا اینو، همکاری جدید و جالبی در ایتالیا را اعلام کرده بود.

طبق توییت این تیم، به دنبال این همکاری جدید، رستوران ولی (Welly) در ناپل ایتالیا به اولین رستوران با تم شیبا اینو تبدیل شده است.

توسعه‌دهنده ناشناس شیبا‌ ا‌‌ینو به اسم شیتوشی کوساما (Shytoshi Kusama) در پست بلاگ خود در تاریخ ۲ فوریه گفته است که ارتش شیبا در حال پیشروی است و تمام نیروها باید شرایط خوبی داشته باشند. وی اعلام کرد این همکاری جدید بسیار مهم است زیرا اولین گام شیبا‌ در پروژه‌های IRL (پروژه‌هایی در دنیای واقعی) را مستحکم می‌کند.

توییت تیم شیبا اینو

وی در ادامه گفت این تیم در حال برنامه‌ریزی هستند تا در سال ۲۰۲۲ و ۲۰۲۳ چندین فروشگاه با تم شیبا افتتاح کنند.

همچنین بر اساس گزارش پیشین میهن بلاکچین، اتحادیه یونیفیکیشن (Unification Foundation) در تاریخ ۴ فوریه (۱۵ بهمن)، نسخه دوم شبکه آزمایشی خصوصی شیباریوم عرضه شده و در حال بهینه‌سازی است تا شبکه آزمایشی عمومی به زودی عرضه شود.

توییت welly
منبع
cryptoglobe

نوشته های مشابه

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا