اخبار آلتکویناخبار اتریوماخبار بلاکچین

شیباریوم، شبکه آزمایشی شیبا اینو به زودی عرضه می‌شود

بنیاد یونیفیکیشن (Unification Foundation) ارائه‌دهنده راهکارهای بلاکچین، اخیرا اعلام کرده است که شبکه آزمایشی عمومی شیباریوم (Shibarium) که راهکار مقیاس‌پذیری لایه دوم برای رمزارز شیبا اینو محسوب می‌شود، به زودی عرضه خواهد شد.

به گزارش میهن بلاکچین و به نقل از یوتودی، نسخه دوم شبکه آزمایشی خصوصی شیباریوم راه‌اندازی شده است.

در ماه دسامبر، اریک ام (Eric M) توسعه‌دهنده شیباریوم در توییتر نوشته بود که این شبکه نباید در سکوت خبری رها شود. وی افزود که کارهای بیشتری بر روی این شبکه باید انجام شود. قبل از آن، وی به جامعه شیبا اینو اطمینان داده بود که این راهکار مقیاس‌پذیری موردانتظار به زودی عرضه خواهد شد.

توسعه‌دهندگان شیبا اینو برنامه زمانبندی قطعی و مشخصی برای این پروژه عنوان نکرده‌اند زیرا از موفقیت آن اطمینان ندارند. این موضوع منجر به ایجاد نگرانی‌هایی شده است که عرضه شیباریوم تا زمان نامشخصی به تعویق خواهد افتاد.

از آنجایی که شیبا اینو یک توکن ERC-20 بر بستر بلاک چین اتریوم است، با کارمزدهای زیاد مواجه است که برای بسیاری از تازه‌واردان به این رمزارز مقرون به‌صرفه نیست. این موضوع دقیقا همان دلیلی است که بسیاری از افراد معتقدند شیباریوم می‌تواند برگ برنده‌ای برای شیبا اینو باشد زیرا تراکنش‌های این رمزارز را بسیار سریعتر و ارزانتر می‌سازد. در نتیجه، شیبا اینو برای گیمینگ نیز بهینه‌تر خواهد شد.

ریوشی (Ryoshi) موسس ناشناس توکن شیبا اینو اعلام کرده است که توکن بون شیباسواپ (Bone ShibaSwap با نماد BONE) به عنوان جفت توکن اصلی شیباریوم استفاده خواهد شد.

ریوشی هم‌چنین بیان کرده است که هیچگونه نقطه شکستی برای شیباریوم وجود نخواهد داشت زیرا این راهکار لایه دوم از اصول غیرمتمرکزسازی بهره می‌برد.

توسعه‌دهندگان شیبا اینو هم‌چنین در صدد توسعه استیبل کوین الگوریتمی به اسم SHI هستند که در اتریوم و شیباریوم فعالیت خواهد داشت.

منبع
u.today

نوشته های مشابه

اشتراک
اطلاع از
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا