اخبار خارجی

تحلیل قیمت شیبا اینو؛ آیا روند نزولی این رمزارز ادامه دارد؟

قیمت شیبا اینو (Shiba Inu) پس از آنکه نتوانست سطح حمایتی مهم خود را حفظ کند، با سقوط شدیدی مواجه شد و در مسیر ثبت کف قیمت مقطعی جدیدی است.

این مطلب در تاریخ ۲۹ مرداد ۱۴۰۱ بروزرسانی شده است

به گزارش میهن بلاکچین و به نقل از کریپتوپوتیتو، روز شنبه سطح حمایتی ۰.۰۰۰۰۲۰ دلار برای شیبا به سطح مقاومتی قوی تبدیل شد و امروز نیز نوسان قیمت شیبا اینو با ریزشی دیگر و ثبت کندل قرمز روزانه همراه بود. سطح حمایتی مهم بعدی روی ۰.۰۰۰۰۱۷ دلار قرار دارد و روند قیمت شیبا اینو به سمت این سطح پیش می‌رود. در صورتی که قیمت SHIB به این سطح حمایتی برسد ممکن است ثبات موقت به دست آید. 

قیمت شیبا shiba
نمودار قیمت شیبا – تایم فریم روزانه؛ منبع: تریدینگ‌ویو

اندیکاتورهای تکنیکال

حجم معاملات: حجم معاملات SHIB همراه با ریزش قیمت این رمزارز کاهش یافت. معمولا، این موضوع یک سیگنال نزولی محسوب می‌شود، اما با توجه به شرایط نزولی کل بازار، می‌توان برگشت روند را انتظار داشت.

شاخص RSI: شاخص RSI روزانه سریعا در حال پیشروی به سمت محدوده اشباع فروش (کمتر از ۳۰) است. آخرین بار که شاخص RSI روزانه شیبا اینو به محدوده اشباع فروش رسید، قیمت SHIB از سطح قیمت آن زمان بالاتر رفت و با رشد همراه شد.

اندیکاتور MACD: اندیکاتور MACD روزانه در شرایط نزولی قرار دارد و بر خلاف حجم معاملات، فشار فروش در حال افزایش است. با ادامه یافتن این شرایط، برگشت روند قیمت شیبا بعید به نظر می‌رسد.

تحلیل قیمت شیبا اندیکاتورهای مختلف shiba price shib
نمودار قیمت شیبا – تایم فریم روزانه؛ منبع: تریدینگ‌ویو

پیش‌بینی کوتاه‌مدت قیمت شیبا اینو

اندیکاتورها، آینده کوتاه‌مدت سختی برای SHIB نشان می‌دهند و به نظر می‌رسد که قیمت این رمزارز قبل از هرگونه افزایش، سطح ۰.۰۰۰۰۱۷ دلار را مجددا آزمایش خواهد کرد. معامله‌گران قبل از خرید این رمزارز، بهتر است اندکی صبر کنند تا SHIB به کف قیمت مقطعی برسد. در زمان نگارش خبر قیمت شیبا ۰.۰۰۰۰۱۸۸۶ دلار است. برای مشاهده نرخ تبدیل این رمزارز به تومان از ماشین حساب تبدیل ارزهای دیجیتال استفاده کنید.

  • آیا قیمت شیبا به کف رسیده است؟

اندیکاتورهای تکنیکال و سطوح حمایتی گویای این مطلب هستند که هنوز قیمت SHIB با رسیدن به کف خود فاصله دارد.

  • چه زمانی روند قیمت SHIB صعودی می‌شود؟

به طور دقیق نمی‌توان این زمان را تعیین کرد اما از نشانه‌های صعودی شدن قیمت شیبا می‌توان به صعودی شدن MACD در تایم فریم روزانه و شکست سطح مقاومتی قیمت اشاره کرد.

منبع
cryptopotato

نوشته های مشابه

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا