اخبار خارجی

استیبل کوین SHI و توکن TREAT توسط شیبا به بازار می‌آید

شیتوشی کوساما (Shytoshi Kusama) توسعه‌دهنده ارشد شیبا اینو گفته است توسعه‌دهندگان این رمزارز بر روی تکمیل برنامه ریوشی (Ryoshi) برای اکوسیستم این میم‌کوین معطوف هستند.

به گزارش میهن بلاکچین و به نقل از کریپتواسلیت، شیتوشی کوساما توسعه‌دهنده ارشد شیبا اینو به‌روزرسانی جدیدی به جامعه این میم‌کوین در خصوص برنامه‌های مرتبط با عرضه استیبل کوین و توکن پاداش ارائه داده است.

استیبل کوین SHI شیبا

طبق گفته کوساما، استیبل کوین SHI تحت تاثیر نوسانات بازار قرار نمی‌گیرد. وی تایید کرد که در حال حاضر و پس از سقوط استیبل کوین UST، نگرانی‌های زیادی درباره استیبل کوین‌ها وجود دارد. اما طبق گفته او، نسخه‌ای از استیبل کوین SHI که در حال توسعه است، از تمام مشکلات پروژه‌هایی نظیر ترا اجتناب می‌کند. کوساما در این خصوص گفته است:

در مورد SHI، ما شاهد توسعه مستقل از جانب گروهی از توسعه‌دهندگان در شبکه غیرمتمرکز خود بوده‌ایم. آنها نسخه‌ای از شی را ثبت کرده و ارائه داده‌اند که به نظر می‌رسد از تمام مشکلات و مسائل موجود در سایر پروژه‌ها اجتناب می‌کند.

او در ادامه افزود در صورتی که تمام موارد طبق برنامه پیش برود، استیبل کوین شی در سال جاری عرضه خواهد شد.

توکن TREAT شیبا

کوساما گفته است که توکن جدیدی به اسم تریت (TREAT) به اکوسیستم شیبا ملحق خواهد شد.

توکن تریت به عنوان توکن پاداش برای تمام کاربران در اکوسیستم شیبا اینو عمل خواهد کرد، در حالی که توکن BONE توکن پاداش تاییدکنندگان در شیباریوم خواهد بود.

در این بین، موجودی محدودی از ذخیره توکن تریت برای اعضای وفادار خواهد بود، زیرا این افراد علی‌رغم تمام انتقادهای اخیر درباره پروژه شیبا اینو همواره از این پروژه حمایت کرده‌اند. کوساما در این خصوص گفت:

پاداش‌های توکن تریت پاداش‌های متاورس و نسخه بلاک چینی بازی کارتی شیبا را شامل خواهد شد و هم‌چنین به متوازن‌سازی استیبل کوین SHI کمک خواهد کرد.

کوساما گفت که این توکن جدید از مزایای اکوسیستم شیبا اینو بهره خواهد برد و به غیرمتمرکزسازی کامل آن کمک خواهد کرد.

اخباری درباره شیباریوم، متاورس و بازی کارتی شیبا اینو

خبرهایی درباره شبکه لایه دوم شیباریوم که مدتی است در حال توسعه است منتشر شده است. کوساما اذعان داشت که توسعه‌دهندگان جدید بر روی این پروژه کار می‌کنند. هرچند هنوز تاریخ دقیقی برای عرضه آن وجود ندارد.

کوساما در خصوص برنامه‌های توسعه متاورس نیز اعلام کرد که برنامه آنها با مانع موقت مواجه شده بود، اما این مانع برطرف شد و تیم آنها هم‌چنان در حال توسعه پروژه خود هستند.

کوساما هم‌چنین به بازی کارتی جدیدی اشاره کرد که توسط Playside و Shiba Games توسعه یافته است. وی گفت به زودی اطلاعات بیشتری درباره این بازی اعلام خواهد شد.

منبع
cryptoslate

نوشته های مشابه

1 دیدگاه
جدید ترین
قدیمی ترین محبوب ترین
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا