اخبار بلاکچین

همکاری غول مخابراتی کره جنوبی با آپتوس برای توسعه یک کیف پول ارز دیجیتال

شرکت اس‌کی تلکام (SK Telecom)، بزرگترین اپراتور تلفن همراه در کره جنوبی اعلام کرد با همکاری شرکت آپتوس لبز (Aptos Labs) و اتامریگز لب (Atomrigs Lab) یک سرویس کیف پول وب ۳ با نام تی والت (T wallet) راه‌اندازی خواهد کرد.

در این سرزمین همه برنده‌اند!

در تولد تترلند 2 اتریوم هدیه بگیرید!

برو به تترآیلند

به نقل از کوین تلگراف، برنامه‌های شرکت اس‌کی تلکام برای عرضه یک کیف پول برای ارزهای دیجیتال و NFTها به ماه جولای سال گذشته برمی‌گردد. در آن زمان بازوی بلاکچینی شرکت اس‌کی تلکام برای توسعه و راه‌اندازی یک کیف پول وب ۳ با شرکت‌ بلاکچینی ان‌لب (AhnLab) و اتومیکس لب (Atomix Lab) قرارداد همکاری امضا کرد.

بر اساس آخرین اطلاعیه اس‌کی تلکام، این شرکت به دنبال آن است تا با استفاده از این توافقنامه سه‌جانبه با شرکت‌های بلاکچینی، تعامل خود با شبکه‌ها و برنامه‌های غیرمتمرکز کاربر پسند و محبوب را گسترش دهد.

در این اطلاعیه آمده است:

طی همکاری با پروژه آپتوس که اولین بلاکچین با ماشین مجازی غیر اتریومی است که با آن کار می‌کنیم، اس‌کی تلکام متعهد می‌شود تجربه یکپارچه و ایمنی را در وب ۳ برای کاربران فراهم کند.

توییت اس کی تلکام
منبع: X

این شرکت افزود:

ما همچنین با اتصال به اکوسیستم امیدوارکننده dApp در آپتوس، ارزش ملموسی را در اختیار کاربران قرار خواهیم داد. با استفاده از فناوری نوآورانه بلاکچین MoveVM که توسط Aptos ارائه شده، این همکاری نشان‌دهنده پیشرفت قابل توجهی در دسترسی بیشتر به خدمات وب ۳ برای مخاطبان است.

علاوه بر این، به دنبال این همکاری شاهد استفاده از کیف پول T wallet در اکوسیستم برنامه‌های غیرمتمرکز آپتوس و همچنین پذیرش فناوری MoveVM خواهیم بود.

همکاری با Aptos پس از شراکت SK Telecom با کریپتوکوانت (CryptoQuant) در ماه گذشته برای راه‌اندازی کیف پول T صورت گرفته است. این کیف پول برای دسترسی کاربران به یک برنامه مبتنی بر بلاکچین در تلفن‌هایشان برای نگهداری توکن‌ها طراحی شده است. SK Telecom در ماه آگوست (شهریور) با پالیگان لبز (Polygon Labs) برای توسعه اکوسیستم وب ۳ خود شریک شد.

سرویس مالیاتی ملی کره جنوبی به تازگی اعلام کرده است شهروندان این کشور بیش از ۷۰٪ از دارایی‌های خارج از کشور خود را در قالب ارزهای دیجیتال نگهداری می‌کنند.

بر اساس داده‌ها، ۵٬۴۱۹ نهاد جزییات حساب‌های مالی خارج از کشور خود را گزارش داده‌اند که در مجموع ۱۸۶.۴ تریلیون وون (۱۴۰ میلیون دلار) دارایی دیجیتال، سهام و سپرده‌های مختلف دارند.

نوشته های مشابه

اشتراک
اطلاع از
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا