اخبار خارجی

سنتیمنت: نهنگ‌های ریپل مشغول جمع‌آوری بوده‌اند

شرکت تحلیلی سنتیمنت در توییتی از هجوم سرمایه‌گذاران به سمت XRP و خرید در کف خبر داده است. علاوه بر این، این شرکت تحلیلی معتقد است کاهش کارمزدهای شبکه اتریوم راه را برای افزایش فعالیت در شبکه باز خواهد کرد.

به گزارش میهن بلاکچین و به نقل از دیلی هودل، سنتیمنت اخیراً در توییتی خطاب به ۱۱۷۰۰۰ دنبال کننده خود اعلام کرده است که نهنگ‌ها یا هولدرهایی که بین یک میلیون تا ۱۰ میلیون XRP در کیف پول خود دارند، در طول سه ماه گذشته بیش از ۱۹ میلیون واحد دیگر جمع‌آوری کرده‌اند.

XRP در حال حاضر حدود ۰.۸۲ دلار است اما میلیونرهای نهنگ این پول هوشمند روند یک‌ساله خود برای انباشت هرچه بیشتر عرضه را حفظ کرده‌اند. آدرس‌های دارای یک تا ۱۰ میلیون واحد XRP دارای ۳.۳۱ میلیارد واحد از این توکن هستند و در طول سه ماه گذشته ۶٪ دارایی آنها افزایش یافته است.

نمودار دارایی نهنگ‌های XRP
نمودار دارایی نهنگ‌های XRP

قیمت ریپل در زمان نگارش این خبر در محدوده ۰.۸۲ دلار قرار دارد که نشان می‌دهد این دسته از نهنگ‌ها اکنون بیش از ۲.۶۶ میلیارد دلار XRP در اختیار دارند.

همچنین بر اساس گزارش دیگری از کریپتوگلوب، تعداد تراکنش‌های پردازش شده در شبکه ریپل از ۴۳.۳ میلیون در ماه نوامبر به ۵۳.۳ میلیون تراکنش در ماه اکتبر رسیده است و تعداد آدرس‌های جدید ساخته شده ۱۱.۸٪ در این مدت افزایش یافته است.

در کنار XRP، سنتیمنت معتقد است کاهش کارمزد تراکنش‌های اتریوم ممکن است کاربران را به مشارکت بیشتر در این شبکه بلاکچینی ترغیب کند.

سنتیمنت در این رابطه می‌گوید:

اکنون ممکن است موج جدیدی از علاقه به اتریوم را شاهد باشیم که به دلیل موانع کمتر برای ورود ترغیب شده باشند. آدرس‌های جدید در تعامل با اتریوم همان الگو (واگرا) را نشان می‌دهد. ممکن است برای گفتن این خیلی زود باشد اما آیا این نشانه‌ای از قدرت فاندامنتال تجدید شده دومین رمزارز بزرگ بازار است؟

نمودار قیمت، فعالیت شبکه و متوسط کارمزد تراکنش‌های اتریوم
نمودار قیمت، فعالیت شبکه و متوسط کارمزد تراکنش‌های اتریوم

در رابطه با بیت کوین، سنتیمنت معتقد است از بازار ترسناک و مشکوک بیت کوین می‌توان سیگنالی صعودی پیدا کرد. به عقیده این شرکت تحلیلی، احساسات معامله گران بیانگر این است که بیت کوین در حال حاضر در تلاش برای یافتن سطح حمایتی خود است.

احساسات معامله‌گران بیت کوین
احساسات معامله‌گران بیت کوین

با افت موقت قیمت بیت کوین به زیر ۴۸۰۰۰ دلار، احساسات معامله گران بار دیگر نزولی شده است چراکه مردم در حال حاضر نسبت به بازگشت قیمت‌ها به سطوح اواسط ماه نوامبر تردید دارند. از منظر تاریخی، احساسات منفی نشانه‌ای از کف قیمت است.

این مطلب تنها ترجمه خبر منبع است و به هیچ عنوان توصیه سرمایه‌گذاری در بازار رمز ارزها نیست.

منبع
dailyhodl

نوشته های مشابه

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا