ثبت تراکنشی با کارمزد ۶۵۶ اتر معادل ۸۴۰۰۰ دلار در شبکه اتریوم!

تراکنشی دیروز در بلاک چین اتریوم با کارمزد ۶۵۶ اتر ثبت شد. دلیل این موضوع پنهان باقی مانده است.

با وجود ترس و تنش موجود در بازار، اتفاقات عجیبی در بلاک چین ثبت شده است. برای مثال، اتریوم دیروز تراکنشی داشته است که باعث تعجب بسیاری از افراد شده است.

کارمزد ۶۵۶ اتر در یک تراکنش

شبکه اتریوم دیروز تراکنش عجیبی را ثبت کرد. قرارداد هوشمندی در این شبکه با کارمزد ۶۵۶ اتر ایجاد شد. در حال حاضر، این مقدار اتر ارزشی معادل ۸۴,۶۲۴ دلار دارد. این موضوع مشخص نیست که این یک اشتباه بود یا نکته دیگری وجود دارد.

این کارمزد زیاد توسط هادسن جیمسون (Hudson Jameson) کشف شد و آن را در توییتر بیان کرد:

شخصی شدیدا می‌خواهد که تراکنش اتریوم او در زنجیره وارد شود. کارمزد تراکنش ۷۶ هزار دلاری.

بسیاری از افراد مدعی هستند که این موضوع، نتیجه اشتباه مربوط به کلاینت اتریوم بوده است. بعضی از افراد نیز به CoinOne اشاره کرده اند زیرا این تراکنش احتمالا به آن مربوط است.

هرچند بعضی از افراد نیز مدعی اند که شاید این موضوع اصلا تصادفی نباشد. قیمت اتریوم در روز گذشته کاهش یافت و طی ۲۴ ساعت تقریبا نصف شد. با در نظر گرفتن این شرایط، نمی‌دانیم هنگام تصمیم گیری در خصوص این موضوع چه نکته و منفعتی در جریان بود.

به طور کل، این تراکنش یک راز در روز عجیب بازار ارزهای دیجیتال باقی مانده است.

سقوط قیمت اتریوم

روز گذشته روز بدی برای تمام ارزهای دیجیتال بود، اما مسائل جدی و مهمی برای اتریوم به همراه داشت. برای مثال، این بحث وجود دارد که برنامه های دیفای طی رکود ناشی از شیوع ویروس کرونا محبوب تر خواهند شد. در واقع، برخلاف این موضوع رخ داد.

دارندگان برتر اتریوم نیز تصمیم گرفتند روز گذشته از شرایط استفاده کنند و سود کلانی به دست آورند. معیارهای درون زنجیره ای این موضوع را نشان داده اند و این نکته را که انباشت در بین کیف پول های برتر لزوما به معنای روند صعودی است را رد کرد. به علاوه، اتریوم در روز گذشته و امروز شاهد افزایش چشمگیری در کارمزد بوده است. شاید این موضوع مربوط به تراکنش اخیر در شبکه با کارمزد ۶۵۶ اتر باشد.

هم چنین این نکته را باید به خاطر داشته باشیم که کلاهبرداری پلاس توکن هم چنان تعداد بسیاری زیادی اتر در اختیار دارد و هنوز در بازار به فروش عمده آن نپرداخته است. تقریبا ۸۰۰,۰۰۰ اتر در کیف پول پلاس توکن وجود دارد.


منبع beincrypto
ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال نظر