اخبار آلتکوین

افزایش 25 درصدی استلار؛ سوزاندن 55 میلیارد توکن استلار به ارزش 4.7 میلیارد دلار!

بنیاد توسعه استلار (SDF) برنامه جدیدی برای توسعه شبکه خود اعلام کرده است و بیان کرد که بیش از ۵۵ میلیون توکن استلار را سوزانده است.

مقایسه قیمت صرافی‌های ایرانی

با میهن بلاکچین، بهترین قیمت خرید و فروش ارزهای دیجیتال رو پیدا کن!

مقایسه صرافی

طبق پست سایت مدیوم در تاریخ ۴ نوامبر، بنیاد توسعه به طور چشمگیری تعداد توکن های موجود را به عنوان بخشی از تلاش برای کارآمدتر شدن این توکن کاهش داد.

از بیش از ۸۵ میلیارد توکنی که به اقدامات SDF، برنامه های اهدای توکن و برنامه های همکاری اختصاص یافته بود، بنیاد SDF بیش از ۵۵ میلیارد توکن را سوزاند.

با در نظر گرفتن قیمت فعلی ۰.۰۸۵ دلاری توکن استلار، ارزش توکن های سوزانده شده تقریبا ۴.۷ میلیارد دلار می‌باشد. توکن استلار به این خبر واکنش مثبتی نشان داده و شاهد افزایش قیمت ۲۵ درصدی بوده است.

با احتساب توکن های باقی مانده به علاوه توکن های موجود در بازار، دقیقا ۵۰ میلیارد توکن XLM دیگر وجود دارد.

stellar

بنیاد SDF بر توسعه در اکوسیستم متمرکز است

بنیاد SDF بیان کرد که سوزاندن توکن ها به منظور کارآمدتر شدن سیستم انجام شده است.  SDF نوشت:

بنیاد SDF می‌تواند کارهایی که برای انجام دادن آنها ایجاد شده است را با استفاده از تعداد توکن های کمتری انجام دهد. در این سال ها ما شاهد این بوده ایم که برنامه های اهدای توکن و ایردراپ ها (Airdrop) تاثیرات از بین رونده ای داشته اند، مخصوصا در مقدار بسیار زیادی که برنامه اصلی ما برای پشتیبانی از آن طراحی شده بود. بنابراین یک برنامه عمومی کوچکتر نیز می‌تواند همان تاثیر را داشته باشد.

این سازمان توسعه گفت که ۱۲ میلیارد از توکن های باقی مانده (معادل با ۱.۰۲ میلیارد دلار) را به “برنامه فشرده توسعه مستقیم استلار” اختصاص خواهد داد. بنیاد SDF گفت که انتظار دارد تعداد کارمندان خود را دو برابر کند و تا پایان سال به ۶۰ نفر برساند.

دو میلیارد توکن XLM (به ارزش ۱۷۰ میلیون دلار) به پشتیبانی از این اکوسیستم اختصاص خواهد یافت و یک میلیارد توکن (معادل با ۸۵ میلیون دلار) به برنامه زیرساخت استلار اهدا خواهد شد.

بقیه توکن های موجود نیز به سرمایه گذاری، پشتیبانی از این ارز دیجیتال، محصولات جدید، صندوق شرکتی استلار و سایر برنامه ها توزیع خواهد شد.

استلار ویژگی تورم را حذف خواهد کرد

در ماه سپتامبر، استلار اعلام کرد که در صدد حذف ویژگی تورم در به روزرسانی آتی می‌باشد. بنیاد SDF گفت توسعه دهندگان در صدد کنار گذاشتن این ابزتر هستند که به گفته آنها دیگر برای شرکت کنندگان این شبکه مفید نمی‌باشد.

منبع
cointelegraph

نوشته های مشابه

اشتراک
اطلاع از
2 دیدگاه
جدید ترین
قدیمی ترین محبوب ترین
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا