اخبار آلتکویناخبار عمومی

مک دونالد برای جشن ۵۰ سالگی ساندویچ “بیگ مک”، ارز دیجیتال MacCoin را منتشر کرد!

برای جشن 50 سالگی Big Mac، مک دونالد ارز دیجیتال MacCoin را منتشر کرد، یک نسخه محدود ارز جهانی که توسط نشانه بین المللی Big Mac ارائه شده است که طرفداران سراسر جهان می توانند از آغاز ۲ اوت برای به اشتراک گذاشتن، جمع آوری یا خرید این سکه دست بکار شوند. با شروع ساعت ناهار در ۲ آگوست، مشتریان می توانند MacCoin را با خرید یک Big Mac در ۱۴۰۰۰ رستوران شرکت کننده در سراسر ایالات متحده دریافت کنند. از ۳ اوت تا ۲۰۱۸، مشتریان می توانند MacCoin خود را برای یک Big Mac رایگان با حضور در رستورانهای مک دونالد  در ایالات متحده و در بیش از ۵۰ کشور شرکت کننده در این طرح، خریداری کنند.

مقایسه قیمت صرافی‌های ایرانی

با میهن بلاکچین، بهترین قیمت خرید و فروش ارزهای دیجیتال رو پیدا کن!

مقایسه صرافی

بیش از ۶.۲ میلیون مک کویین در بیش از ۵۰ کشور در سراسر جهان توزیع می شود. این سکه های یادبود دارای پنج طرح منحصر به فرد است که هر کدام یک دهه از Big Mac را نمایندگی می کنند. هر طراحی MacCoin عناصر مهم آن دوره ی تاریخی را بازتاب می دهد ، مانند هنر، موسیقی و فرهنگ پاپ آن دوره ی بخصوص تاریخی، در حالی که قسمت جلویی این سکه نماد پنجاهمین سالگرد Big Mac است.MacCoin این موارد را در طراحی خود به نمایش می گذارد:

  • نشان دادن قدرت گل در دهه ۷۰
  • اشاره به هنر پاپ در دهه ۸۰
  • دهه ۹۰ با اشکال انتزاعی و جسور تعریف شده است.
  • دهه اول ۲۰۰۰ به طور خاص با تمرکز بر تکنولوژی که مهمترین نقطه عطف این قرن است اختصاص داده شده است.
  • مک کوین مربوط به دهه دوم این قرن بر روی تکامل وسایل ارتباط جمعی تمرکز دارد.

در 50 سال گذشته، طعم افسانه ای “بیگ مک” به آن کمک کرده است تا به رسمیت شناختن جهانی دست یابد و به یک میراث پایدار بدل شود. مهم نیست که طرفداران Big Mac کجای جهان زندگی می کنند، آنها دو لایه گوشت گاو، سس مخصوص، کاهو، پنیر، ترشی و پیاز را بر روی یک دانه  نان گرد کنجد دار به عنوان همبرگر نمادین با ترکیب عطر و طعم جذاب و خوشمزه ای که از ابتدا معرفی شده را شناسایی می کنند.

MacCoin ارزش نقدی ندارد و تنها برای دریافت یک Big Mac رایگان با حضور در رستورانهای مک دونالد در طول سال 2018 قابل استفاده است.

 

 

منبع
news.mcdonalds

نوشته های مشابه

اشتراک
اطلاع از
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا