اخبار آلتکویناخبار اتریوماخبار بلاکچیناخبار عمومیاطلاعیه صرافیایردراپ

صرافی سودو سواپ ۲۷ میلیون توکن بومی خود را ایردراپ می‌کند + نحوه توزیع

بازار غیرمتمرکز توکن‌های NFT سودو سواپ (SudoSwap) از طریق ایردراپ، توکن نظارتی خود را به دارندگان توکن XMON اهدا می‌کند. XMON توکن بومی مجموعه NFT زیرو ایکس مونز (0xmons) است. قرار است در این ایردراپ ۴۱.۹٪ از عرضه اولیه ۶۰ میلیون توکن SUDO (معادل ۲۵.۱ میلیون توکن) بین دارندگان XMON توزیع شود.

مقایسه قیمت صرافی‌های ایرانی

با میهن بلاکچین، بهترین قیمت خرید و فروش ارزهای دیجیتال رو پیدا کن!

مقایسه صرافی

به گزارش میهن بلاکچین و به نقل از کوین دسک، وبلاگ سودو سواپ در پستی نحوه توزیع توکن‌های بومی خود به نام SUDO را منتشر کرد که مطابق آن ۴۱.۹٪ از عرضه اولیه آن (معادل ۶۰ میلیون توکن) به ایردراپ آن برای دارندگان XMON اختصاص یافته است. گفتنی است که توکن XMON توسط موسسان سودوسواپ ایجاد شده است.

دارندگان توکن XMON برای دریافت این ایردراپ باید توکن‌های خود را به مدت ۳ ماه در این پلتفرم قفل کنند. به ازای هر توکن قفل‌شده XMON تعداد ۱۰,۰۰۰ توکن SUDO اهدا خواهد شد. در حال حاضر قیمت XMON تقریبا برابر ۳۵,۰۰۰ دلار است و تنها حدود ۱۵۰۰ توکن درگردش برای آن ثبت شده است. بنابرین برای دریافت هر ۱۰,۰۰۰ توکن SUDO باید سرمایه‌ای معادل ۳۵,۰۰۰ دلار را به مدت ۳ ماه قفل کنید. فارغ از اینکه قیمت این توکن بعد از این دوره ۳ ماهه چه تغییری خواهد کرد.

سودوسواپ هم‌چنین اعلام کرده است که ۱.۵٪ دیگر از عرضه اولیه توکن SUDO به دارندگان مجموعه NFT زیرو ایکس مونز اهدا می‌شود و ۱.۵٪ دیگر نیز به ارائه‌دهندگان نقدینگی صرافی Sudoswap اختصاص می‌یابد.

۵۵.۱٪ باقی‌مانده عرضه اولیه توکن SUDO به خزانه سودوسواپ، اعضای تیم موسس و SudoRandom Labs (اعضای اصلی پروتکل Sudoswap) اختصاص خواهد یافت.

توکنومیکس توکن SUDO
توکنومیکس توکن SUDO منبع: سودو سواپ

طبق اعلان سودوسواپ، توکن SUDO در ابتدا غیرقابل انتقال است. در پست بلاگ سودوسواپ نوشته شده است:

این اقدام به منظور اطمینان از عدم فروش توکن SUDO انجام می‌شود و تا زمانی ادامه می‌یابد که اطمینان حاصل شود مشارکت کافی از جانب دارندگان توکن SUDO در خصوص نظارت بر این پروتکل وجود دارد.

سودوسواپ یکی از پلتفرم‌های بازارساز خودکار توکن‌های NFT است از مکانیزم‌های معاملاتی مستقل استفاده می‌کند.

منبع
coindesk

نوشته های مشابه

اشتراک
اطلاع از
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا