اخبار بلاکچین

شبکه سویی (Sui) از لیکویید استیکینگ پشتیبانی می‌کند

شبکه بلاکچین سویی (Sui) در آخرین ارتقای خود از لیکویید استیکینگ پشتیبانی می‌کند. با استفاده از این قابلیت هولدرهای توکن Sui می‌توانند توکن‌های خود را استیک کرده و متناسب با ارزش آن‌ها توکن‌های مشتقه دریافت کنند. انتخاب ولیدیتور نیز به عهده سهام‌گذاران است که به امنیت بیشتر شبکه کمک می‌کند.

خرید ارز دیجیتال با ۱۰ هزار تومان!

تو صرافی ارز پلاس میتونی فقط با ۱۰ هزار تومان و با کارمزد صفر، همه ارزهای دیجیتال رو معامله کنی!

همین الان شروع کن

به نقل از دبلاک، آخرین ارتقاء شبکه بلاکچین لایه ۱ سویی (Sui)، پشتیبانی از لیکویید استیکینگ توکن اصلی خود را امکان‌پذیر کرده است. Sui به کاربران خود اجازه می‌دهد تا توکن‌های خود را با اعتبارسنج (ولیدیتور) انتخابی خودشان استیک کنند، نه اینکه «این مسئولیت را به عهده پروتکل لیکویید استیکینگ بگذارند». این کار از مزیت ترویج تمرکززدایی و خارج کردن قدرت از دست یک یا چند اعتبارسنج در شبکه برخوردار بوده و به ایمنی بیشتر شبکه بلاکچین کمک می‌کند.

این پلتفرم در بیانیه‌ای اعلام کرد:

این ارتقا به توسعه‌دهندگان امکان می‌دهد خدماتی را ارائه دهند که بر اساس آن هولدرهای توکن‌های Sui بتوانند توکن‌های مشتقه را متناسب با ارزش توکن‌های استیک شده خود دریافت کنند. توسعه‌دهندگان Sui اکنون می‌توانند راه‌حل‌های کاملا غیرحضانتی لیکویید استیکینگ را ارائه دهند.

ماهرخ شیرودی

خیلی تصادفی وارد دنیای کریپتو شدم، اما آنچه که باعث شد در این حوزه فعالیت کنم سرعت بالای نوآوری و پیشرفت در صنعت کریپتو و بلاکچین بود. علاقه زیادی به یاد گرفتن دارم. تحلیل تکنیکال و فاندامنتال از زمینه‌های مورد علاقمه و بازی کردن با کلمات و انتقال مفاهیم پیچیده در قالب جملات ساده رو دوست دارم.

نوشته های مشابه

اشتراک
اطلاع از
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا