اخبار آلتکوین

تایکو در ۶ صرافی متمرکز لیست می‌شود!

تایکو (Taiko)، شبکه لایه ۲ اتریوم ZK-Rollup است که برای افزایش مقیاس‌پذیری و کاهش کارمزد تراکنش در بلاک‌چین اتریوم طراحی شده است. این شبکه از رول اپ‌های دانش صفر (ZK-Rollups) برای پردازش چندین تراکنش به صورت آف‌چین (Off-Chain) استفاده می‌کند و در نتیجه کارایی و توان عملیاتی را افزایش می‌دهد.

مقایسه قیمت صرافی‌های ایرانی

با میهن بلاکچین، بهترین قیمت خرید و فروش ارزهای دیجیتال رو پیدا کن!

مقایسه صرافی

به گزارش میهن بلاکچین، تعدادی از صرافی‌های متمرکز در سراسر جهان آمادگی خود برای پشتیبانی از تایکو اعلام کردند.

تایکو (Taiko) لیست می‌شود

ویتالیک بوترین، یکی از بنیانگذاران اتریوم، پروپوزال اولین بلاک را برای آماده سازی شبکه اصلی تایکو ارسال کرد. این تأیید ویتالیک بوترین، پتانسیل و نوآوری در شبکه تایکو را در حالی که به سمت دیپلوی شدن کامل در حرکت است، برجسته می‌سازد.

در حال حاضر صرافی‌های مکسی (MEXC)، کوکوین (KuCoin)، گیت (Gate.io)، بای‌بیت (ByBit)، بیت‌فینکس (BitFinex)، بیت‌گت (BitGet)، تایکو را لیست و پشتیبانی خود از این ارز را اعلام کرده‌اند و در ۵ ژوئن (۱۶ خرداد)، معاملات تایکو در این صرافی‌ها آغاز خواهد شد.

انتظار می‌رود افزودن جفت‌های معاملاتی تایکو به صرافی‌های متمرکز، نقدینگی و پذیرش این توکن را افزایش دهد و راه‌های بیشتری برای مشارکت در این پروژه امیدوارکننده برای سرمایه‌گذاران در سراسر جهان فراهم شود.

تصمیم صرافی‌های متمرکز نشان‌دهنده علاقه روزافزون به راه حل‌های لایه ۲ و نقش آنها در حل مشکل مقیاس پذیری است که شبکه‌های بلاکچین بزرگ مانند اتریوم با آن مواجه هستند. همانطور که بازار ارزهای دیجیتال به تکامل خود ادامه می‌دهد، صرافی‌های متمرکز نیز با حمایت از پروژه‌های نوآورانه و ارائه فرصت‌های معاملاتی متنوع به کاربران خود در خط مقدم باقی می‌مانند.

راه‌اندازی جفت‌های معاملاتی تایکو بر تعهد این صرافی‌ها به تکامل پلتفرم خود و برآوردن نیازهای پایگاه کاربران جهانی تأکید می‌کند.

منبع
میهن بلاکچین

نوشته های مشابه

اشتراک
اطلاع از
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا