ایردراپ

تاریخ راه‌اندازی توکن تپ‌سواپ (Tapswap) باز هم به تعویق افتاد!

تیم تپ‌سواپ (Tapswap) با اشاره به نیاز به زمان بیشتر برای اصلاح توکنومیک و اجرای استراتژی خود، رویداد تبدیل سهام به توکن (Share to Token) را که قرار بود در اول جولای (۱۱ تیر) انجام شود، به تعویق انداخت.

مقایسه قیمت صرافی‌های ایرانی

با میهن بلاکچین، بهترین قیمت خرید و فروش ارزهای دیجیتال رو پیدا کن!

مقایسه صرافی

به گزارش میهن بلاکچین، این پروژه در روز دوشنبه اعلام کرد، Tapswap، یک بازی پرطرفدار Tap-to-Earn در تلگرام، عرضه توکن مورد انتظار خود را به سه ماهه سوم سال ۲۰۲۴ (Q3) به تعویق انداخته است. ابتدا ایردراپ تپ سواپ برای ۳۰ می برنامه‌ریزی شده بود، اما به دلیل هجوم ربات‌ها به ۱ جولای موکول شد. اکنون این تیم گفتi که رویداد تولید توکن باز هم به تعویق افتاده است، زیرا برای کار روی استراتژی خود به زمان بیشتری نیاز دارد.

تپ سواپ: تاخیر در راه‌اندازی برای کاربران سودآور است

تیم تپ‌سواپ درگیر هماهنگی‌ها و توافق‌های مداوم با صرافی‌های برتر است که با حمایت قوی جامعه خود، می‌تواند به این موفقیت دست یابد.

این تیم در اطلاعیه X خود بیان کرد:

ما در حال گفتگوهای فعال با صرافی‌های برتر هستیم و حمایت جامعه ما بسیار مهم بوده است. این همان چیزی است که ما به طور خستگی‌ناپذیر با هم برای رسیدن به آن کار کرده‌ایم.

تیم تپ سواپ در این اطلاعیه بیان کرد که توجه و موفقیت بیشتر به کار روی توکنومیک و یک استراتژی راه‌اندازی به برنامه‌ریزی دقیق نیاز دارد. این زمان برای آماده‌سازی بیشتر به منظور اطمینان از عرضه موفقیت‌آمیز ضروری است. هدف از تعویق این است که تضمین کند عرضه توکن‌ها در سه‌ماهه سوم برای همه اعضای جامعه منصفانه و سودآور باشد.

یکی از اعضای تیم تپ سواپ گفت:

موفقیت و توجه تپ‌سواپ نیاز به کار دقیق روی توکنومیک و استراتژی راه‌اندازی ما دارد. ما معتقدیم که این تاخیر، عرضه عادلانه و سودآور را برای جامعه ما تضمین می‌کند.

Tapswap جدول زمانی خاصی را برای راه‌اندازی توکن خود به نام TAPS در شبکه TON ارائه نکرده است. همچنین جزئیات خاصی در مورد واجد شرایط بودن برای ایردراپ نیز ارائه نشده است.

توجه داشته باشید رویداد راه‌اندازی توکن به معنای توزیع ایردراپ نیست. در مورد نات کوین هم استخر توکن آن ابتدا راه‌اندزای شد و لیست شدن توکن NOT در صرافی‌ها با فاصله چند ماهه رخ داد. در مورد تپ سواپ اما هنوز مشخص نیست که راه‌اندازی توکن با لیست شدن آن در صرافی‌ها همزمان خواهد بود یا خیر.

در یک جلسه AMA با بلاکچین TON که در ۱۹ ژوئن (۳۰ خرداد) برگزار شد، تپ سواپ گفت که آنها بودجه کافی برای راه‌اندازی توکن ندارند. به نظر می‌رسد با توجه به اینکه این پروژه به تازگی در کانال یوتیوب نیز فعال شده فعلا به دنبال درآمدزایی است و به همین دلیل راه‌اندازی TAPS را مجددا به تعویق انداخته است.

همچنین، در این جلسه تپ سواپ تاکید کرد بخش قابل توجهی از تمام توکن‌ها به جامعه اختصاص داده خواهد شد. به گفته این تیم، کاربران پس از نهایی شدن توکنومیک از آن مطلع می‌شوند.

این پروژه متعهد شده که در مورد تخصیص توکن خود برای ایردراپ دقیق باشد. تیم تپ سواپ یک سیستم نظارتی برای ردیابی رفتار کاربران و شناسایی حساب‌هایی که مستحق ممنوعیت هستند ایجاد کرده است. همچنین، به دنبال راه‌هایی است تا کاربران متقلب در ازای معرفی خود بخشی از ایردراپ را دریافت کنند.

این تیم افزود:

ما در حال تدوین قوانین روشنی برای توزیع توکن هستیم تا از انصاف اطمینان حاصل کنیم، اگرچه نمی‌توان این قوانین را از قبل برای جلوگیری از سوءاستفاده افشا کرد.

منبع
میهن بلاکچین

نوشته های مشابه

اشتراک
اطلاع از
1 دیدگاه
جدید ترین
قدیمی ترین محبوب ترین
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا