رمزارز در ایران

کنفرانس «تکنوبلاک» نخستین اجلاس جهانی انجمن‌های رمزارز در تهران برگزار می‌شود

نخستین اجلاس جهانی انجمن‌های رمزارز دنیا و فعالان حوزه بلاکچین با عنوان «تکنوبلاک» با حضور فعالان ایرانی و نمایندگان متعدد از کشورهایی نظیر روسیه، ترکیه و فنلاند، در روز پنجشنبه مورخ ۱۳ مرداد ماه برگزار می‌شود.

به گزارش میهن بلاکچین، این کنفرانس با حضور جمعی از سخنرانان داخلی و خارجی به مدت یک روز از ساعت ۹:۳۰ تا ۱۷ در مرکز همایش‌های بین‌المللی صدا و سیما (سالن خواجه نصیر) در شهر تهران برگزار می‌شود.

موضوعات کنفرانس تکنوبلاک پیرامون توسعه فناوری، ساماندهی، استخراج و تبادل رمزارزها صورت می‌گیرد.

در این کنفرانس علی‌اکبر محرابیان وزیر نیرو، رضا باقری اصل معاون پارلمانی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، مجتبی توانگر نماینده مجلس شورای اسلامی، آنتون تکاچف نماینده مجلس پارلمان روسیه (دوما) و الکساندر براژینکوف رییس انجمن ارز دیجیتال و بلاکچین روسیه سخنرانی خواهند داشت.

چگونه در کنفرانس تکنوبلاک شرکت کنیم؟

کاربران می‌توانند برای شرکت در کنفرانس تکنوبلاک، با استفاده از لینک تدارک دیده شده در این مراسم شرکت کنند. پس از طی مراحل لازم توسط ستاد اجرایی، دعوتنامه رسمی برای شما ارسال خواهد شد. به یاد داشته باشید در زمان برگزاری کنفرانس، کارت شناسایی به همراه داشته باشید.

همچنین کاربران میهن بلاکچین می‌توانند از طریق لینک اختصاصی در این کنفرانس شرکت کنند. ظرفیت برای این فرم محدود است و کاربران میهن بلاکچین می‌توانند به صورت اختصاصی از این فرم برای ثبت نام استفاده کنند.

منبع
میهن بلاکچین

احمد محمدیان

من فعالیتم در حوزه بلاکچین رو از تولید محتوا به صورت فریلنسری شروع کردم و کم کم با علاقه‌ای که به ریاضیات داشتم به این حوزه هم علاقه‌مند شدم. من معتقدم باید برای شروع فعالیت در این حوزه، دنبال یادگیری مطالب پایه رفت و از اینکه بیشتر و بیشتر تحقیق کرد، ترسی نداشته باشیم. من دوست دارم تو این حوزه تا جای ممکن تحقیق کنم و منطق تکنولوژی بلاکچین‌ها و ریاضیات اونهارو متوجه بشم و فکر می‌کنم این موضوع هم بتونه به تحلیل‌های ما کمک بیشتری کنه.

نوشته های مشابه

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا