اخبار بلاکچین

🔴فوری: فعالیت شبکه ترا به حالت تعلیق درآمد

ترافرم لبز اعلام کرد فعالیت شبکه ترا به دلیل جلوگیری از حملات احتمالی به آن متوقف شده است.

مقایسه قیمت صرافی‌های ایرانی

با میهن بلاکچین، بهترین قیمت خرید و فروش ارزهای دیجیتال رو پیدا کن!

مقایسه صرافی

به گزارش میهن بلاکچین و به نقل از د بلاک کریپتو، ترافرم لبز (Terraform Labs) اعلام کرد فعالیت شبکه ترا به منظور جلوگیری از حملات احتمالی به این شبکه متوقف شده است. حساب رسمی ترا در توییتر با انتشار اعلامیه‌ای عنوان کرده است:

فعالیت بلاکچین Terra در بلاک شماره ۷۶۰۳۷۰۰ متوقف شده است. ولیدیتورهای ترا به دلیل کاهش شدید قیمت لونا و پایین آمدن هزینه حملات به شبکه، تصمیم گرفته‌اند برای جلوگیری از حملات حاکمیتی به این پروتکل، فعالیت زنجیره ترا را به حالت تعلیق درآورند.

فعالیت بلاکچین ترا متوقف شد
منبع: توییتر

دقایقی بعد ترا اعلام کرد ولیدیتورها یک پچ پیاده سازی خواهند کرد و به زودی شبکه را ریستارت می‌کنند. این موضوع پس از آن رخ داد که اسکرین شاتی از گروه دیسکورد ترا مبنی بر توقف عملکرد شبکه منتشر شد. در این تصویر آمده است:

جمع زیادی از ولیدیتورها به همراه ترافرم لبز تصمیم گرفته‌اند در ارتفاع ۷۶۰۳۷۰۰ فعالیت خود را متوقف کنند و شبکه را به همراه یک Patch برای غیرفعال کردن استیکینگ به صورت موقت ریستارت کنند. (به این دلیل که)خرید لونا برای تحت کنترل درآوردن زنجیره بسیار ارزان تمام می‌شود.

برنامه ریزی برای متوقف کردن فعالیت شبکه ترا
منبع: توییتر

به‌روزرسانی: بر اساس اعلامیه جدید ترا در توییتر، Patch جدید در گیت هاب این پروژه قرار گرفته است. در این توییت عنوان شده است زمانیکه دو سوم از قدرت رای‌گیری اکوسیستم آنلاین شوند، شبکه به فعالیت مجدد خود ادامه می‌دهد و آپدیت جدیدی عرضه می‌شود.

به‌روزرسانی: بر اساس اعلامیه جدید ترا در توییتر، بلاکچین Terra تولید بلاک را از سر گرفته است. دلیگیتورها اکنون به واسطه‌های کدهای جدید اعمال شده غیرفعال شده‌اند. از ولیدیتورها خواسته شده است تا اطلاعیه‌های جدید در دیسکورد ترا را دنبال کنند.

منبع
theblockcrypto

نوشته های مشابه

اشتراک
اطلاع از
14 دیدگاه
جدید ترین
قدیمی ترین محبوب ترین
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا