اخبار آلتکویناخبار بیت کوین

گزارش: ضرر احتمالی تسلا از سرمایه‌گذاری در بیت کوین ۴۴۰ میلیون دلار برآورد می‌شود

با کاهش قیمت بیت کوین، ارزش ذخایر BTC تسلا نیز مانند هولدرهای بزرگی چون جی‌پی مورگان، بلاک‌اسکوئر و کشور السالوادور کاهش یافته است.

به گزارش میهن بلاکچین و به نقل از یوتودی، وب‌سایت تلگراف روز یکشنبه گزارشی منتشر کرد و در آن نوشت، تسلا، سازنده خودروهای الکترونیکی احتمالا در گزارش سه ماهه آینده خود حدود ۴۴۰ میلیون دلار ضرر را گزارش خواهد کرد.

بر اساس داده‌های قیمت میهن بلاکچین، در زمان نگارش این مطلب قیمت بیت کوین کمی بالاتر از سطح ۱۹٬۰۰۰ دلار قرار دارد.

تسلا با خرید ۱.۵ میلیارد دلار بیت کوین در فوریه ۲۰۲۱ (بهمن ۱۳۹۹)، سر و صدای زیادی در جامعه سرمایه‌گذاری ایجاد کرد و در رسیدن قیمت بیت کوین به بالاترین مقدار تاریخ خود نقش زیادی داشت.

این شرکت خودروسازی با مدیریت ایلان ماسک، برخی از دارایی‌های خود را در مارچ ۲۰۲۱ (اسفند ۱۳۹۹) فروخت تا نقدشوندگی BTC را آزمایش کند.

علی‌رغم اینکه تسلا در ماه می گذشته (اردیبهشت ۱۴۰۰) پذیرش بیتکوین برای پرداخت را متوقف کرد و باعث اصلاح شدید قیمت شد؛ اما ذخیره بیتکوین خود را از آن زمان تاکنون تغییر نداده است.

در ماه فوریه (بهمن ۱۴۰۰)، تسلا گزارش داد ذخیره بیت کوین آن ۲ میلیارد دلار ارزش دارد و از کاهش ۵۱ میلیون دلاری ارزش بیت کوین‌های خود خبر داد.

منبع
u.today

پرستو کوراوند

خلق کردن، تحلیل وقایع، امور مالی و اقتصاد و انتقال اطلاعات رو همیشه دوس داشتم و اجتماع این علایق رو توی تولید محتوای کریپتوکارنسی پیدا کردم. ساتوشی ناکاموتو، مخترع بیت ‌کوین رو عمیقا تحسین می‌کنم و دومین آرزوی شغلیم (به رویا بیشتر شبیهه) آشنا شدن با اونه. (اولیش یادگرفتن برنامه‌نویسی بلاکچین هست ولی چون مهم‌تر نبود دوم گفتمش). به امید روزی که بیت کوین جایگاه واقعیش رو پیدا کنه و به همون منظوری استفاده بشه که براش خلق شده

نوشته های مشابه

اشتراک
اطلاع از
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا