اخبار عمومی

همکاری دیجی‌پی و صرافی تترلند؛ با تتر خود اعتبار خرید دریافت کنید

صرافی تترلند با همکاری دیجی‌پی، سرویس خرید اعتباری (BNPL) با ضمانت دارایی رمزارزی را راه‌اندازی کرده‌اند. کاربران می‌توانند با وثیقه قرار دادن تتر خود در این صرافی، به میزان ۸۰٪ از ارزش وثیقه (تا سقف ۱۰۰ میلیون تومان) در ماه اعتبار دیجی‌پی دریافت کنند.

در این سرزمین همه برنده‌اند!

در تولد تترلند 2 اتریوم هدیه بگیرید!

برو به تترآیلند

به نقل از روابط عمومی تترلند، سرویس اعتباری BNPL (الان بخر، بعدا پرداخت کن) این امکان را به کاربر می‌دهد تا در آغاز ماه اعتبار لازم از دیجی‌پی را دریافت کند (با وثیقه تتر در تترلند) و در پایان ماه بدهی خود را تسویه نماید.

در این سرویس مشترک صرافی تترلند و پلتفرم دیجی‌پی، اعتبار بدون دریافت هیچ‌گونه کارمزد یا سودی از کاربر ارائه‌ می‌شود و کاربران می‌توانند دارایی رمزارزی تتر خود در این صرافی را به‌عنوان ضمانت قرار دهند و از دیجی‌پی‌ اعتبار خرید BNPL دریافت کنند.

خرید اعتباری با ضمانت رمزارزی چیست؟

در سال‌های اخیر، خرید اعتباری بسیار پرطرفدار شده و در کانون توجه مشتریان فروشگاه‌های اینترنتی قرار گرفته است. تاکنون، شرکت‌های مختلفی سرویس BNPL را ارائه کرده‌اند. در‌این‌میان، اعتبارسنجی کاربران یا دریافت ضمانت بابت تسویه اعتبار، یکی از مشکلات پلتفرم‌های اعتباری مثل دیجی‌پی است. دیجی‌پی و تترلند موفق شده‌اند که برای اولین بار این امکان را برای کاربرانشان فراهم کنند تا از دارایی‌ رمزارزی خود به‌عنوان شاخصی برای اعتبار‌سنجی استفاده کنند و با ضمانت این دارایی از اعتبار BNPL (الان بخر، بعدا پرداخت کن) برخوردار شوند.

سرویس BNPL؛ الان بخر، بعدا پرداخت کن

سرویس «الان بخر، بعدا پرداخت کن» (Buy Now Pay Later) یکی از سرویس‌های خرید اعتباری است که در ابتدای ماه برای کاربر فعال می‌شود و کاربر یک ماه فرصت دارد تا از آن استفاده کند و بدهی‌ خود را از یکم تا پنجم ماه بعد بپردازد. برای دریافت این اعتبار لازم است تا خوش‌حسابی و معتبر بودن کاربر متقاضی به‌کمک روش‌های سنجش رتبه اعتباری مشخص شود.

برای مثال، دیجی‌پی به‌عنوان ارائه‌دهنده خدمت BNPL ابتدا میزان اعتبار قابل اختصاص‌ به کاربر را با کمک یکی از روش‌های اعتبارسنجی مشخص و در ابتدای ماه برای او فعال می‌کند. کاربر دریافت‌کننده BNPL یک ماه فرصت دارد تا از فروشگاه‌های طرف قرارداد دیجی‌پی مانند دیجی‌کالا، دیجی‌کالاجت، اتاقک، کارناوال، انتخاب و هماتیت گلد خرید کند و بدهی خود را در ابتدای ماه بعد بپردازد.

سرویس مشترک تترلند و دیجی‌پی چه مزایایی دارد؟

تترلند به‌عنوان یکی از مراجع تخصصی تبادل تتر در ایران این امکان را برای کاربران خود فراهم می‌کند تا با ضمانت رمزارزی تتر، از ۱ میلیون تا ۱۰۰ میلیون تومان (حداکثر معادل ۸۰٪ ارزش ضمانت خود) در ماه، اعتبار خرید از پذیرندگان دیجی‌پی دریافت و در ابتدای ماه بعد بدهی خود را پرداخت کنند. مزیت مهم این سرویس بدون کارمزد بودن آن است. این یعنی کاربران تترلند برای دریافت اعتبار خرید از دیجی‌پی با ضمانت رمزارزی تتر، هیچ هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنند.

برای استفاده از این سرویس به دریافت اعتبار دیجی‌پی با ضمانت کیف پول تترلند مراجعه کنید. لازم به ذکر است کاربرانی که تابه‌حال حسابی در صرافی تترلند نداشته‌اند، نیز می‌توانند پس از تکمیل ثبت‌نام و خرید تتر، در لحظه با ضمانت موجودی کیف‌پول تترلند خود، از دیجی‌پی اعتبار بگیرند.

نوشته های مشابه

اشتراک
اطلاع از
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا