اطلاعیه صرافی

دریافت سود بانکی با قابلیت پاداش هفته شمار تترلند؛ ۲۰٪ سود سالانه دریافت کنید

صرافی تترلند قابلیت پاداش هفته‌شمار را برای کاربران خود فراهم کرده است. با استفاده از این طرح، کاربران می‌توانند به صورت هفته شمار از کیف پول تومانی خود سود بانکی دریافت کنند.

صرافی تترلند

پاداش هفته شمار در صرافی تترلند

  • جزییات: صرافی تترلند به تازگی قابلیت جدیدی با نام «پاداش هفته شمار» اضافه کرده است که این امکان را به کاربران می‌دهد تا از کیف پول تومانی خود پاداش دریافت نمایند.
  • موجودی تومانی کاربران در صرافی تترلند در حساب بانکی قرض‌الحسنه نگهداری می‌شود. با فعال‌سازی طرح دریافت پاداش تومانی، به صورت خودکار دارایی به حساب کوتاه‌مدت روزشمار منتقل می‌شود و معادل سود بانکی حاصله عینا به کاربر پرداخت می‌شود. پاداش هفته شمار، ۲۰٪ سالانه خواهد بود.
  • حداقل موجودی برای استفاده از این طرح یک میلیون تومان است و محاسبه بر اساس حداقل موجودی تومانی هفتگی از ساعت ۰۰:۰۰ بامداد شنبه الی ۲۳:۵۹ جمعه هر هفته صورت می‌گیرد و پاداش هفتگی راس ساعت ۳:۰۰ بامداد شنبه هر هفته به کیف پول کاربر واریز می‌شود.
  • کاربران تترلند می‌توانند برای فعالسازی این قابلیت جدید به کیف پول خود مراجعه کنند و در قسمت دارایی، «دریافت پاداش خودکار هفتگی» را فعال نمایند. شایان ذکر است موجودی تومانی در این طرح بدون هیچ محدودیتی در هر لحظه قابل برداشت است.
 طرح دریافت پاداش خودکار هفتگی تترلند
طرح دریافت پاداش خودکار هفتگی تترلند

اضافه شدن رمزارز میم کوین به مبدل رمزارزی تترلند

  • جزییات:‌ صرافی تترلند در کانال تلگرام خود اعلام کرد ارز دیجیتال میم کوین (MEME)‌ را به سرویس مبدل رمزارزی خود اضافه کرده است.

صرافی بیت پین

پشتیبانی از به‌روزرسانی توموچین توسط بیت پین

  • جزییات: صرافی بیت پین در کانال تلگرام خود اعلام کرد از بروزرسانی رمزارز توموچین (TOMO) پشتیبانی خواهد کرد. به این ترتیب معامله، واریز و برداشت این رمزارز از ساعت ۹ صبح ۲۲ آبان ۱۴۰۲ متوقف شده و پس از پایان بروزرسانی مجددا فعال خواهد شد.

صرافی نوبیتکس

اختلال در فرآیندهای تشخیص واریز و برداشت در نوبیتکس

  • جزییات: صرافی نوبیتکس در کانال تلگرام خود اعلام کرد با توجه به وضعیت ناپایدار به وجود آمده در زیرساخت اینترنت کشور، برخی از فرآیندهای تشخیص واریز و برداشت رمزارزی دچار اختلال شده است. این صرافی از کاربران خود خواست تا زمان بهبود وضعیت اینترنت کشور از انجام عملیات غیرضروری خودداری کنند.

صرافی تبدیل

به‌روزرسانی زیرساخت‌های تبدیل

  • جزییات: صرافی تبدیل در کانال تلگرام خود اعلام کرد از ساعت ۲ بامداد روز سه‌شنبه ۲۳ آبان ماه، زیرساخت‌های فنی خود را با هدف بهبود تجربه کاربری و کیفیت خدمات به‌روز خواهد کرد. این به‌روزرسانی حداکثر ۲ ساعت به طول می‌انجامد و در این بازه امکان استفاده از خدمات مختلف پلتفرم معاملاتی تبدیل مثل سفارش‌گذاری، استفاده از سبدهای پرسود و ساخت ربات معامله‌گر وجود نخواهد داشت. البته معامله در بخش خرید آسان صرافی تبدیل همچنان امکان‌پذیر خواهد بود.
  • تبدیل خاطرنشان کرد هیچ مشکلی برای سفارش‌های کاربران بوجود نخواهد آمد و فعالیت‌های معاملاتی پس از اتمام این به‌روزرسانی از سر گرفته خواهد شد.

برای مشاهده بهترین قیمت خرید و فروش رمزارزها در صرافی‌های ایرانی به این صفحه مراجعه کنید: مقایسه قیمت خرید و فروش ارزهای دیجیتال در صرافی‌ها

این پست توصیه سرمایه‌گذاری نیست و صرفا بازتاب اخبار صرافی‌های رمزارز است.

منبع
میهن بلاکچین

نوشته های مشابه

اشتراک
اطلاع از
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا