اخبار آلتکوین

افزایش 10 درصدی تزوس؛ این کوین جز 10 ارز دیجیتال برتر قرار گرفت!

در دوران اوج بازار ارزهای دیجیتال، بعضی از کوین ها صرفا به خاطر هیجان بازار به وجود آمدند. معمولا هیچ پیشرفت فناوری یا کاربرد محبوبی در این کوین ها وجود نداشت. الکس ساندرز (Alex Saunders) خبرنگار استرالیایی بیان می‌کند که چنین کوینی در روند صعودی اخیر پیدا کرده است و به نظر وی تزوس جز این دسته از کوین هاست.

مقایسه قیمت صرافی‌های ایرانی

با میهن بلاکچین، بهترین قیمت خرید و فروش ارزهای دیجیتال رو پیدا کن!

مقایسه صرافی

بدون برنامه، بدون توسعه دهنده، بدون جامعه

الکس ساندرز خبرنگار بلاک چین به انتقاد روند صعودی اخیر تزوس (XTZ) پرداخته است. او اساس و پایه های اقتصادی یا فناوری چشمگیری برای افزایش قیمت چندین درصدی این ارز را پیدا نکرده است.

علیرغم این موضوع، تزوس به فهرست ۱۰ ارز دیجیتال برتر بازار از لحاظ ارزش بازار رسیده است، به طوری که کل موجودی آن به بیش از ۱.۸ میلیارد دلار رسیده است. هرچند ساندرز معتقد است که این شرایط زیاد طول نخواهد کشید. وی در توییتر نوشت:

تزوس در بین ۱۰ ارز دیجیتال برتر؟ بیایید واقع بین باشیم. تزوس دارای چند برنامه، توسعه دهنده، جامعه و اثرات شبکه است؟ من شنیده ام که فورک هایی در حال وقوع هستند زیرا مردم از تزوس راضی نیستند. ۸۰ درصد کوین ها استیک می‌شوند و موجودی را کاهش می‌دهند. پس از پایان این دوره، شرایط سختی از راه می‌رسد. اشتباه میکنم؟

طبق گفته های او، این کوین نتوانسته است جامعه قوی پیرامون پروژه خود تشکیل دهد و توسعه دهندگان سطح بالایی استخدام کند. بنابراین نتوانسته است به اهداف فناوری پروژه خود بپردازد.

دشوار شدن شرایط

محبوبیت این ارز دیجیتال در اکوسیستم های استیکینگ یکی دیگر از معایبی است که ساندرز به آن پرداخته است. وی بیان کرده است که موجودی کوین های استیکینگ دستخوش دستکاری شده است.

بنابراین، ساندرز پیش بینی کرده است که قیمت تزوس با کاهش شدید مواجه خواهد شد. این کاهش قیمت ممکن است پس از پایان اوج روند صعودی اخیر رخ دهد.

در حال حاضر، تزوس در بازار نزولی بیش از ۱۰ درصد رشد قیمت داشت و با قیمت ۲.۶۹ دلار و ارزش بازار ۱.۸۶ میلیارد دلار در صدد حفظ رتبه دهم خود است.

منبع
u.today

نوشته های مشابه

اشتراک
اطلاع از
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا