مقالات عمومی

تریدر ۲۰۰ میلیون دلاری: افت قیمت ها به زودی پایان خواهد یافت، فرصت را از دست ندهید!

یک تریدر ناشناس که به دلیل به دست آوردن ۲۰۰ میلیون دلار اتر در یک ماه، در دنیای کریپتو سر و صدای زیادی ایجاد کرده است راضی شده است با خبرگزاری سی سی ان مصاحبه ای انجام دهد و در این مصاحبه راجع به بازار ارزهای دیجیتال صحبت های جالبی کرده است.

هویت این شخص همچنان برای همه نامشخص است و همه او را فقط از طریق نام کاربری 200M_trader می شناسند. این سرمایه گذار که از روزهای ابتدایی بیت کوین (سال ۲۰۱۱) وارد این حوزه شد، توانست ۵۵ میلیون دلار سرمایه خود را که روی اتر گذاشته بود، در عرض یک ماه به ۲۸۳ میلیون دلار تبدیل کند. سی سی ان نظر این تریدر موفق را راجع به وضعیت کنونی بازار، زمستان طولانی که همچنان ادامه دارد و سرمایه گذاری ۴.۵ میلیون دلاری او روی پلتفرم  Roobee جویا شده است.

کریپتو و بازار خرسی: چشم امید به نصف شدن پاداش استخراج

زمانیکه از او پرسیده شد چگونه با ارزهای دیجیتال آشنا شده است گفت:

بیت کوین. همه چیز از سال ۲۰۱۱ آغاز شد. از همان زمان که با بیت کوین آشنا شدم، به این باور رسیدم که این تکنولوژی جدید می تواند کل سیستم اقتصاد جهان را متحول کند. در آن زمان خیلی سخت بود که با کارت اعتباری و ارز فیات بیت کوین بخری و من مجبور بودن تعداد زیادی کارت گرافیک بخرم و بیت کوین استخراج کنم.مقداری بیت کوین هم از طریق سایت bitcointalk  و تبلیغات خصوصی خریدم.

زمانیکه از او راجع به وضعیت کنونی بازار سوال پرسیده شد گفت من مقداری سود هم در همین وضعیت کردم. او اعلام کرد برای بیت کوین روی قیمت ۱۰ هزار و ۱۲ هزار و اتر روی قیمت ۱۲۰۰ و ۴۵۰ دلار معاملات خود را انجام داده است و در حال حاضر هیچ معامله ای انجام نمی دهد:

من تجربه این بازار خرسی را در سال ۲۰۱۳ تا ۲۰۱۵ داشتم و همان زمان هم هیچکدام از ارزهای خود را نفروختم. این کاهش ها و افت قیمت ها همیشه بهترین زمان برای خرید کردن و افزایش موجودی است. تمام بازارها سیکل های این چنینی دارند و وقتی افزایش ناگهانی را داریم حتما باید به دنبالش ریزش شدید نیز همراه باشد. فقط مسئله زمان بندی درست است که بازیکنان مهم این بازار را از بقیه متمایز می کند.

او در ادامه توضیح داد که این وضعیت حتما پایانی خواهد داشت و بازار وارد سیکل جدیدی خواهد شد:

نصف شدن پاداش استخراج می تواند پایان دهنده این سیکل باشد و حتی ماشه را برای هدف های دور تر بکشد! هرچه به این زمان نزدیک تر می شویم، در حقیقت به پایان این زمستان نزدیک می شویم. پس اگر میخواهید اقدامی کنید، مطمئن باشید که خیلی دیر نشود.

این تریدر در پایان صحبت های خود گفت او روی اتریوم، EOS و پروژه تلگرام هم سرمایه گذاری کرده استو به تازگی روی پروژه Roobee نیز ۴.۵ میلیون دلار سرمایه گذاشته است. او گفت پروژه Roobee ایده خوبی دارد و یک بلاکچین برای خرده فروشان در تمام دنیاست که می تواند آنها را بهم مرتبط کند. او اعتقاد دارد این پروژه می تواند برای کمپانی های بزرگ فرصت خوبی باشد و نقاط ضعف آنها را از بین ببرد:

من فقط روی پروژه های تمرکز می کنم که در ۵ سال آینده، ارزش بالای ۱ میلیارد دلار داشته باشند و فکر میکنم Roobee این پتانسیل را دارد. من با همین استراتژی روی اتریوم و EOS سرمایه گذاری کردم و همین نگاه باعث شد ۵۵ میلیون دلار خود را به ۲۸۳ میلیون دلار در یک ماه تبدیل کنم. در سال ۲۰۱۹ پروژه هایی که یک مدل واقعی از بیزنس باشند و مشکلات واقعی موجود را برطرف کنند، بازیکنان اصلی و ماندگار خواهند بود.

نظر شما چیست؟ آیا شما هم با این فرد موافق هستید؟

منبع
ccn

ساناز وفی

از بچگی گیمر بودم و دنیای بازی برام جذاب بود. بزرگتر که شدم با همون نگرش دنیای فانتزی، مهندس هوافضا شدم و همیشه دنبال کشف دنیاهای جدید بودم. بر خلاف خیلی از اهالی کریپتو، سال ۲۰۱۶ با اتریوم وارد دنیای بلاکچین شدم و یکی از اصلی‌ترین مباحث مورد علاقه من اکوسیستم اتریوم، اتریوم و لایه‌دوم‌ها ست.

نوشته های مشابه

اشتراک
اطلاع از
4 دیدگاه
جدید ترین
قدیمی ترین محبوب ترین
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا