اخبار اتریوماخبار بلاکچین

جلسه محرمانه دیگر، آیا وضعیت آپدیت شبکه اتریوم مشخص خواهد شد؟

به نظر می رسد آپدیت شبکه اتریوم که این روزها به دلیل افت قیمت شدید توکن آن و زیرساخت، مورد بحث و گفتگو های زیادی بود در نهایت به گفته تیم توسعه دهنده آن مشخص شد. پس از برگزاری جلسات هسته اصلی تیم توسعه دهنده دررابطه با اتریوم ۱x، نسخه بعدی یا به تعبیری نسل دوم این پلتفرم، به ثبت رسیده و به طور عمومی ارائه خواهد شد.

در روز جمعه، توسعه دهندگان اصلی اتریوم برای اولین بار جلسه ای غیر علنی برگزار کردند. این جلسه به دور از هرگونه جنجال و حضور هرگونه رسانه جمعی و بدون نشر اطلاعات در رسانه های اجتماعی برگزار شد.

این جلسه غیر علنی باعث ناراحتی برخی از جمله گرگ کالوین شد. او یک توسعه دهنده کهنه کار و شخصی است که به دلیل فعالیتش بر روی پروژه ماشین مجازی اتریوم مشهور است. کالوین ، نه فقط به شکایت در مورد جلسه روز جمعه بسنده نکرد بلکه آن را به طور کلی تحریم کرد.

کالوین اذعان کرد که:

من در جلسات غیر علنی خانه قانون چتام شرکت نخواهم کرد. زیرا مردم گمان می کنند که شرکت کنندگان در چنین جلسه ای می ترسند ذهنیتشان را بیان کنند و پاسخ من به آنها این است که بعدا در مطبوعات می توانید نتایج این جلسه را بخوایند . آن وقت شکایت کنید که آنها اشتباه کرده اند.

کالوین همچنین باور دارد که همان سیستم قدیمی کاملا درست عمل می کند. چنین جلسه غیر علنی نیز در اوایل ماه نوامبر، پس از چهارمین نشست سالانه Devcon برگزار شد و با واکنش کالوین و همچنین برخی از دیگر توسعه دهندگان روبرو شد. ویتالیک بوترین به عنوان بنیان گذار اتریوم در پاسخ به این شکایتها اذعان کرد که این جلسات غیرعلنی تنها برای نگارش پروپوزال برگزار می شود.

هادسون جیمسون، از بنیاد اتریوم در این راستا اذعان کرد:

جلسه غیرعلنی اتریوم در روز جمعه گذشته یک آزمایش بود. تمام سخنان و نتایج حاصل از بحث اعضای اصلی مثل همیشه ثبت خواهد شد.

با توجه به این اخبار و فارغ از حواشی آن، باید منتظر بمانیم تا همه چیز شفاف و دقیق تر از طرف تیم توسعه دهنده منتشر شود. در ماهی که گذشت جلسات زیادی صورت گرفته و به نظر می رسد این موضوع همچنان ادامه خواهد داشت.

منبع
decryptmedia

تیم تولید محتوا

تیم تولید محتوای میهن بلاکچین متشکل از جمعی از نویسندگان، محققان، تحلیلگران و مترجمان حوزه بلاکچین و رمزارزهاست. این تیم همواره در تلاش است تا مطالب به‌روز و کاربردی حوزه بلاکچین و ارزهای دیجیتال را در اختیار کاربران خود قرار دهد.

نوشته های مشابه

اشتراک
اطلاع از
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا