ایردراپ

ایردراپ Pyth Network از امروز قابل برداشت خواهد بود

ایردراپ توکن PYTH ساعت ۱۷:۳۰ امروز بر بستر شبکه سولانا (Solana) قابل برداشت خواهد بود. این توکن همزمان در صرافی‌های مکسی (Mexc)، کوکوین (Kucoin)، بای بیت (Bybit) و اوکی اکس (Okx) فهرست شده و قابل فروش خواهد بود.

مقایسه قیمت صرافی‌های ایرانی

با میهن بلاکچین، بهترین قیمت خرید و فروش ارزهای دیجیتال رو پیدا کن!

مقایسه صرافی

ایردراپ این شبکه تحت عنوان Pyth Network Retrospective Airdrop یک برنامه کراس چین گسترده است که بیش از ۹۰٬۰۰۰ کیف پول را در ۲۷ شبکه بلاکچین پوشش می دهد. اعضای انجمن شبکه Pyth که به این اکوسیستم کمک کردند و کاربران اپلیکیشن‌ها که از داده‌های Pyth استفاده کرده‌اند از جمله افرادی هستند که واجد شرایط این ایردراپ خواهند بود.

کابران از این لینک می‌توانند واجد شرایط بودن خود را بررسی کنند. فرآیند درخواست ایردراپ در ۲۰ نوامبر ۲۰۲۳ (۲۹ آبان) در ساعت ۱۷:۳۰ دقیقه آغاز شده و تا همین ساعت در تاریخ ۱۸ فوریه ۲۰۲۴ (۲۹ بهمن) فعال خواهد بود.

ایردراپ PYTH؛ منبع: Pyth Network

مراحل دریافت ایردراپ PYTH

بسته به اینکه در کدام اکوسیستم‌های بلاکچین فعال بوده‌اید و اینکه آیا عضو فعال دیسکورد این شبکه هستید، از شما خواسته می‌شود تعدادی کادر را بررسی کنید.

اکوسیستم‌هایی را که در آن‌ها فعال بوده‌اید انتخاب کرده و در صورت لزوم کادر Pyth Discord را انتخاب کنید.

سپس، باید کیف پول‌های مربوطه را برای هر اکوسیستم انتخابی وصل کنید. همچنین، در صورت انتخاب گزینه دیسکورد باید وارد حساب کاربری خود در این شبکه اجتماعی شوید.

اگر از قبل یک کیف پول سولانا داشته و آن را وصل کرده اید، توکن‌های PYTH به همین کیف پول واریز می‌شوند. اما اگر کیف پول سولانا نداشته باشید، می‌توانید در همین صفحه یک کیف پول جدید سولانا بسازید. برای دریافت ایردراپ نیازی نیست که در کیف پول خود از قبل توکن SOL داشته باشید.

در مرحله آخر مجددا فهرستی از اکوسیستم‌هایی که با موفقیت کیف پول‌های خود را به آن‌ها متصل کرده‌اید نمایش داده می‌شوند. برای دریافت ایردراپ باید کیف پول خود را امضا کنید. برای هر کیف پول روی دکمه «sign» کلیک کنید. (توجه: برای اکوسیستم Solana و Discord دکمه «sign» وجود نخواهد داشت).

پس از امضای کیف پول، می‌توانید روی گزینه «proceed» کلیک کنید. سپس کیف پول سولانا از شما می‌خواهد که تراکنش نهایی را امضا کنید. در نهایت، توکن‌های PYTH به کیف پول سولانا ارسال می‌شوند.

برای آشنایی بیشتر با مراحل این ایردراپ می‌توانید به این لینک مراجعه کنید.

منبع
میهن بلاکچین

نوشته های مشابه

اشتراک
اطلاع از
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا