آدرس های میلیون دلاری بیت کوین؛ بیش از ۱۳,۰۰۰ آدرس با موجودی حداقل یک میلیون دلار

طبق اطلاعات گلس نود (Glassnode) بیش از ۱۳,۰۰۰ آدرس بیت کوین بیشتر از یک میلیون دلار بیت کوین در اختیار دارند.

برای میلیونر شدن به ۱۰۷ بیت کوین نیاز است

با قیمت کنونی بیت کوین، تقریبا ۱۰۷ بیت کو‌ین نیاز است تا یک آدرس به یک میلیونر تبدیل شود. از آنجایی که این موضوع به قیمت بیت کوین مرتبط است، ممکن است تعداد بیت کو‌ین های گفته شده نوسان زیادی داشته باشد. برای مقایسه می‌توان گفت تعداد آدرس هایی که حاوی حداقل ۱۰۰ بیت کو‌ین هستند نوسان کمتری دارند.

آدرس هاي بیت کوین

 

آدرس های ثروتمند دارای بیت کوین

می‌توانیم مشاهده کنیم که تعداد آدرس هایی با موجودی بیش از یک میلیون دلار در روند صعودی سال ۲۰۱۷ بالاترین رکورد را ثبت کرده اند در حالی که سایر مشخصه ها عمدتا تحت تاثیر این موضوع قرار نگرفته اند.

این موضوع به یکی از اندیکاتورهایی در عرصه بیت کو‌ین باقی مانده است که طی سال های گذشته با نوسان کمتری مواجه شده است.

دلیل احتمالی دیگر این است که بعضی از این آدرس ها توسط نهادهای بزرگی نظیر صرافی ها کنترل می‌شوند که تمایل ندارند از توزیع مشخص شده بیت کو‌ین ها خود فاصله بگیرند. این نکته نیز قابل ذکر است که بیش از یک میلیون بیت کو‌ین توسط خالق آن، ساتوشی ناکاموتو استخراج شده است. این کوین ها طی ۱۰ سال گذشته انتقال نیافته اند.

چه تعداد میلیونر بیت کوین وجود دارد؟

در واقع مشخص نیست. برای پاسخ به این سوال باید بدانیم که چند نفر یا چند نهاد این ۱۳۲۹۰ آدرس را در اختیار دارند. این عدد از نظر تئوری می‌تواند بین ۱ الی ۱۳۲۹۰ باشد.

اگرچه می‌توان تحلیل اطلاعات را بر روی آدرس ها و تراکنش های بیت کو‌ین به کار گرفت تا عدد دقیق تری به دست آورد، اما چنین اطلاعات کاملی در حال حاضر در دسترس نیست.


منبع cointelegraph
ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال نظر