اخبار خارجی

نظر تحلیلگران: قیمت بیت کوین به زودی به سطح ۱۳,۹۰۰ دلار می‌رسد

قیمت بیت کوین و کل بازار رمز ارزها در روند صعودی قرار دارند، به طوری که گاوها در صدد پوشاندن نشانه‌های اخیر از ضعف بازار هستند.

این موضوع باعث شده است که بیت کوین به سطح مقاومتی بالاتر از ۱۱,۵۰۰ دلار برسد، سطحی که طی آخر هفته گذشته نتوانست آن را حفظ کند.

نحوه واکنش بیت کوین و سایر رمز ارزها به فشار شدید فروش بین قیمت ۱۱,۶۰۰ الی ۱۲,۰۰۰ دلار، قدرت میان‌مدت بیت کوین را نشان خواهد داد.

برای آنکه بیت کوین بتواند از این سطح عبور کند و به قیمت‌های بالاتر دست یابد، خریداران باید سطح مقاومتی ۱۲,۰۰۰ دلار را به سطح حمایتی تبدیل کنند.

یکی از تحلیلگران به چندین عامل اشاره کرده است که این عوامل نشان می‌دهند موضوع مورد نظر ممکن است به زودی رخ دهد.

نشانه‌های قدرت بیت کوین با پیدایش عوامل صعودی

در حال حاضر، قیمت بیت کوین با ۳.۱ درصد افزایش نسبت به روز گذشته به ۱۱,۶۱۰ دلار رسیده است. این سطح قیمت تقریبا مشابه با سطحی است که روند صعودی قبلی در آن متوقف شد.

محدوده بین قیمت کنونی و ۱۲,۰۰۰ دلار، سطح مقاومتی محتمل است و عبور از این سطح می‌تواند فرصت روند صعودی چشمگیری را برای بیت کوین فراهم کند.

اگر بیت کوین نتواند از این سطح عبور کند و مجددا با کاهش قیمت مواجه شود، ممکن است در معرض روند نزولی کوتاه‌مدت قرار بگیرد.

یکی از تحلیلگران اخیرا به چندین عاملی اشاره کرده است که نشان می‌دهد کاهش قیمت از سطح کنونی بعید است.

قیمت بیت کوین

چشم‌انداز تحلیلگران از قیمت ۱۳,۹۰۰ دلار

یکی از تحلیلگران با توجه به قدرت ساختار بازار کنونی بیت کوین توضیح داده است که این رمز ارز جایگاه مناسبی برای روند صعودی چشمگیر دارد.

وی حتی معتقد است که قیمت بیت کوین می‌تواند به زودی به ۱۳,۹۰۰ دلار برسد.

وی با اشاره به نمودار زیر گفت:

تا زمانی که سطح اصلاحی فیبوناچی ۳۸.۲ درصد بر روی ۱۰,۰۰۰ دلار قرار دارد، قیمت هدف ۱۳,۹۰۰ دلار را برای بیت کوین پیش‌بینی می‌کنم.

قیمت بیت کوین 2

از آنجایی که بیت کوین در حال حاضر در روند صعودی قوی قرار دارد، بعید است که در آینده نزدیک با کاهش قیمت شدید مواجه شود.

منبع
bitcoinist

نوشته های مشابه

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا