اقدام جدید پلتفرم تتا (Theta)؛ ارائه پاداش در ازای مشاهده بازی های رایانه ای

پلتفرم پخش ورزش‌های الکترونیکی تتا (Theta) طی همکاری با پلتفرم اجتماعی محبوب مبتنی بر گیمینگ لودنا پروتکل (Ludena Protocol) فعالیت‌های خود را به کشور کره جنوبی گسترش داد. طی این همکاری، تتا به گیمرها در ازای مشاهده یا پخش محتوا پاداش می‌دهد.

این همکاری منجر به ورود تتا به GameTalkTalk اولین برنامه غیرمتمرکز لودنا خواهد شد و به بیش از ۳ میلیون کاربر این پلتفرم گیمینگ امکان می‌دهد تا به خدمات پخش محتوای تتا‌ دسترسی یابند.

کاربران لودنا به ازای حضور و مشارکت به صورت توکن‌های تتا‌ به اسم TFUEL پاداش خواهد داد.

ورود GameTalkTalk به Theta TV

توافق صورت گرفته منجر به اضافه شدن کانال انحصاری GameTalkTalk به پلتفرم پخش تتا به اسم Theta TV خواهد شد و به لودنا امکان می‌دهد تا به بیش از ۵ میلیون کاربر تتا‌ دسترسی یابد.

این همکاری شامل عرضه اولین سرویس موبایلی تتا به اسم Live Mobile Embed برای کاربران اندروید در کشور کره جنوبی خواهد بود که طی آن، پخش برنامه‌ها و محتوای Theta TV از طریق گوشی‌های هوشمند امکان پذیر می‌شود.

تتا و لودنا در خصوص بازاریابی GameTalkTalk برای جوامع اروپایی و آمریکای شمالی نیز همکاری خواهند داشت.

میچ لیو (Mitch Liu) مدیر ارشد اجرایی تتا‌ لبز، GameTalkTalk را یک شریک ایده‌آل برای عرضه محصول Live Mobile Embed تتا‌ خواند.

لیو افزود:

طی چند ماه پس از معرفی Theta Live Embed، این محصول اکنون در بیش از ده سایت در سراسر جهان فعال است و از اولین حضور خود در کره جنوبی بسیار هیجان زده‌ایم.

حفظ قیمت توکن‌های تتا

بازار توکن‌های TFUEL و THETA پس از اصلاح رکورد چشمگیر در ماه ژوئن و در بحبوحه عرضه نسخه دوم شبکه اصلی تتا‌ در ماه می، عمدتا بدون تغییر بوده است.

عرضه این شبکه اصلی منجر به افزایش قیمت ۴۵۰ درصدی THETA و ۹۵۰ درصدی TFUEL در ماه می شده بود.

پس از اصلاح قیمت در ماه گذشته، قیمت THETA بین ۰.۲۲ الی ۰.۲۷ دلار و قیمت TFUEL بین ۰.۰۰۸ الی ۰.۰۱ دلار باقی مانده است.


منبع cointelegraph
ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال نظر