اخبار خارجی

تیم دراپر از بازار سهام خارج شد و تمام سرمایه خود را به بیت کوین تبدیل کرد!

تیم دراپر پس از آنکه سرمایه خود را از بازار بورس بیرون آورد، اکنون بخش عمده ای از پورتفولیوی خود را به صورت بیت کوین در اختیار دارد.
تیم دراپر که یکی از سرمایه گذاران و حامیان بیت کوین است در تاریخ ۲۴ فوریه طی مصاحبه ای با CNBC بیان کرد که از سال گذشته تاکنون مقدار چشمگیری به ارزهای دیجیتال خود افزوده است.

دراپر: رانندگان اوبر از معامله کنندگان روزانه هستند

هنگامی که از دراپر پرسیده شد تا چه حد به بیت کوین ایمان دارد وی پاسخ داد: بسیار زیاد، بسیار زیاد.

من فقط یکی از کسانی هستم که به بیت کوین ایمان دارم و می‌گویم ببینید این بهتر است. در بلند مدت، مردم به سمت چیزی جذب می‌شوند که بهتر باشد.

دراپر در خصوص ریزش بازار بورس جهانی به دلیل نگرانی های حاصل از ویروس کورونا صحبت کرد.
وی در ادامه تایید کرد که تاثیرپذیری او از این بحران بسیار کاهش یافته است. وی گفت:

خیلی بی معنی شده بود. بازار بسیار هیجان زده شده بود و رانندگان اوبر در حال انجام معاملات روزانه بودند. تمام نشانه ها در آنجا وجود داشت.

دراپر افزود که شرکت VC او به اسم Draper Associates همچنان در بازارهای خصوصی فعال بود. یکی دیگر از سرمایه گذاری های مهم او که تزوس (XTZ) بود از ابتدای سال تاکنون بیش از دو برابر شده است.

رد انتقادهای وارن بافت در خصوص ارزهای دیجیتال

بسیاری از صحبت های انجام شده به منظور حمایت از بیت کوین بوده است. دراپر اکنون فکر می‌کند که قیمت بیت کوین تا سال ۲۰۲۲ به ۲۵۰,۰۰۰ دلار خواهد رسید.
او با مخالفت با وارن بافت در خصوص اظهارنطراتش درباره بیت کوین گفت که تا سال ۲۰۲۲، سلامت سرمایه گذاری ها نظیر بانک ها و بیمه کنندگان در مسیر بدتری تغییر خواهد کرد.
دراپر گفت: البته که او نگران است
بافت در صحبت های ضد بیت کوینی اخیر خود مدعی شده است که ارزهای دیجیتال هیچگونه سرمایه گذاری مولد و مفیدی نیستند.
وی گفت: ارزهای دیجیتال اساسا هیچ ارزشی ندارند و چیزی تولید نمی‌کنند.
بنابراین می‌توانید در ۲۰ سال آینده به دفترکل کوچک خود نگاه کنید. دفترکل به شما می‌گوید مقداری از ارز دیجیتال X دارید. این مقدار افزایش نمی‌یابد و کاری نمی‌کند و چیزی که به آن امید دارید این است که کسی پیدا شود تا با قیمت بالاتری ارز دیجیتال شما را بخرد.

منبع
cointelegraph

نوشته های مشابه

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا