اخبار آلتکوین

تقویم آنلاک رمزارزها؛ کدام پروژه‌ها در ماه ژوئن (خرداد) توکن آزاد خواهند کرد؟

همزمان با فرا رسیدن ماه ژوئن (خرداد)، برخی از پروژه‌ها از جمله آربیتروم، آپتوس و dYdX طبق برنامه توکنومیک خود مقادیر قابل توجهی توکن آزاد خواهند کرد. آنلاک رمزارزها (Token Unlock) معمولا با ایجاد فشار فروش می‌تواند بر قیمت آن‌ها تاثیر بگذارد، به همین خاطر اغلب مورد توجه تحلیلگران و معامله‌گران قرار می‌گیرد.

مقایسه قیمت صرافی‌های ایرانی

با میهن بلاکچین، بهترین قیمت خرید و فروش ارزهای دیجیتال رو پیدا کن!

مقایسه صرافی

به گزارش میهن بلاکچین، ارزش توکن‌هایی که قرار است به مرور در ماه ژوئن آزاد شوند بیش از ۷۳۹ میلیون دلار است که بزرگترین آنها به آربیتروم تعلق دارد که قرار است ۹۲.۶۵ میلیون واحد توکن ARB با ارزشی بالغ بر ۱۱۱.۱۷ میلیون دلار را آنلاک کند.

شایان ذکر است تمام توکن آنلاک‌ها لزوما با کاهش قیمت همراه نمی‌شوند. با این حال، توصیه می‌شود پیش از سرمایه‌گذاری پروژه‌ها را از دید فاندامنتال بررسی کرده و در رابطه با برنامه توکن آنلاک آنها اطلاعات کسب کنید. معامله‌گران معمولا از تقویم آنلاک پروژه‌ها برای شناسایی نقاط ورود و خروج از بازار استفاده می‌کنند.

در جدول زیر، تقویم آنلاک توکن پروژه‌هایی که ارزش آنلاک آنها بالاتر از ۱۰ میلیون دلار است و در ماه ژوئن آزاد می‌شوند را بررسی و جزییات آزادسازی توکن هرپروژه را زیر ذره‌بین می‌بریم.

تاریخ میلادینام توکن (کوین)تعداد توکنی که آزاد می‌شود (میلیون واحد)ارزش دلاری توکنی که آزاد می‌شود (میلیون دلار)      درصد افزایش عرضه در گردش فعلی
۱ ژوئن1INCH۹۸.۷۴۴۵.۳۵۸.۷۴٪
۱ ژوئنDYDX۳۳.۳۳۶۹.۳۳۱۱.۹۱٪
۱ ژوئنSUI۶۵.۰۸۶۷.۰۹۲.۷۸٪
۱ ژوئنENA۵۳.۶۴۷.۸۴۳.۶۲٪
۱۲ ژوئنAPT۱۱.۳۱۱۰۵.۶۳۲.۵۹٪
۱۴ ژوئنIMX۲۵.۵۳۵۸.۷۲۱.۷۲٪
۱۵ ژوئنSTRK۶۴۸۰.۰۰۵.۶۱٪
۱۶ ژوئنARB۹۲.۶۵۱۱۱.۱۷۳.۲۰٪
۱۷ ژوئنAPE۱۵.۶۰۲۰.۴۴۲.۴۸٪
۱۹ ژوئنPIXEL۵۴.۳۸۲۲.۵۳۷.۰۵٪
۲۲ ژوئنID۷۸.۴۹۵۸.۱۷۱۸.۲۳٪
۲۵ ژوئنALT۱۰۵.۲۱۳۶.۶۸۶.۹۲٪
۲۷ ژوئنYGG۱۶.۶۹۱۶.۰۲۴.۴۹٪
تقویم آنلاک رمزارزها در ماه ژوئن
  • بزرگترین آزادسازی توکن در ماه ژوئن متعلق به چه پروژه‌ای است؟
  • بزرگترین آزادسازی توکن متعلق به پروژه آربیتروم است که ۹۲.۶۵ میلیون واحد توکن ARB را با ارزشی بالغ بر ۱۱۱.۱۷ میلیون دلار آنلاک می‌کند و پس از آن آپتوس و dYdX قرار دارند.

منبع
میهن بلاکچین

نوشته های مشابه

اشتراک
اطلاع از
1 دیدگاه
جدید ترین
قدیمی ترین محبوب ترین
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا