اخبار آلتکوین

تقویم آنلاک رمزارزها؛ کدام پروژه‌ها در ماه جولای (تیر) توکن آزاد خواهند کرد؟

همزمان با فرا رسیدن ماه جولای (تیر)، برخی از پروژه‌ها از جمله XAI، آربیتروم و آلت لیر طبق برنامه توکنومیک خود مقادیر قابل توجهی توکن آزاد خواهند کرد. آنلاک رمزارزها (Token Unlock) معمولا با ایجاد فشار فروش می‌تواند بر قیمت آن‌ها تاثیر بگذارد، به همین خاطر اغلب مورد توجه تحلیلگران و معامله‌گران قرار می‌گیرد.

مقایسه قیمت صرافی‌های ایرانی

با میهن بلاکچین، بهترین قیمت خرید و فروش ارزهای دیجیتال رو پیدا کن!

مقایسه صرافی

به گزارش میهن بلاکچین، ارزش توکن‌هایی که قرار است به مرور در ماه جولای آزاد شوند بیش از ۷۳۰ میلیون دلار است. بزرگترین آنلاک توکن در ماه جولای به پروتکل غیرمتمرکز آلت لیر تعلق دارد که قرار است در تاریخ ۲۵ جولای (۴ مرداد)، ۶۸۴.۲۱ میلیون واحد ALT با ارزشی بالغ بر ۱۲۷ میلیون دلار را آزاد کند.

پروژه ورلدکوین نیز از ۲۴ جولای (۳ مرداد) قرار است روزانه به مدت ۷۳۰ روز، ۶.۶۲ میلیون واحد توکن WLD معادل ۱۸.۴۰ میلیون دلار را آزاد کند. این توکن‌ها به جامعه، تیم توسعه اولیه و سرمایه‌گذاران پروژه تعلق دارند.

آنلاک ارزهای دیجیتال لزوما با کاهش قیمت همراه نمی‌شوند. با این حال توصیه می‌شود پیش از سرمایه‌گذاری پروژه‌ها را از دید فاندامنتال بررسی کرده و در رابطه با برنامه توکن آنلاک آنها اطلاعات کسب کنید. معامله‌گران معمولا از تقویم آنلاک پروژه‌ها برای شناسایی نقاط ورود و خروج از بازار استفاده می‌کنند.

در جدول زیر، تقویم آنلاک توکن پروژه‌هایی که ارزش آنلاک آنها بالاتر از ۱۰ میلیون دلار است و در ماه جولای آزاد می‌شوند را بررسی و جزییات آزادسازی توکن هرپروژه را زیر ذره‌بین می‌بریم.

تاریخ میلادینام توکن (کوین)تعداد توکنی که آزاد می‌شود (میلیون واحد)ارزش دلاری توکنی که آزاد می‌شود (میلیون دلار)     درصد افزایش عرضه در گردش فعلی
۱ جولایDYDX۸.۳۳۱۱.۸۳۳.۱۲٪
۱ جولایSUI۶۴.۱۹۵۳.۵۳۲.۶۵٪
۱ جولایIO۷.۵۰۲۷.۲۳۷.۸۹٪
۹ جولایXAI۱۹۸.۴۰۹۴.۵۲۷۱.۵۹٪
۱۱ جولایIMX۳۲.۴۷۵۰.۶۶۲.۱۹٪
۱۲ جولایAPT۱۱.۳۱۷۹.۳۹۲.۵۸٪
۱۵ جولایSTRK۶۴.۰۰۴۵.۳۲۴.۹۲٪
۱۶ جولایARB۹۲.۶۵۷۶.۰۸۳.۲۰٪
۱۶ جولایAXS۲.۴۵۱۵.۲۹۱.۶۸٪
۱۷ جولایAPE۱۵.۲۶۱۶.۹۰۲.۴۸٪
۱۹ جولایPIXEL۵۴.۳۸۱۵.۲۶۷.۰۵٪
از ۲۴ جولایWLDروزانه ۶.۶۲ میلیون واحدروزانه ۱۸.۴۰ میلیون دلار 
۲۵ جولایALT۶۸۴.۲۱۱۲۷.۲۵۴۲.۰۸٪
تقویم آنلاک رمزارزها در ماه جولای
  • بزرگترین آزادسازی توکن در ماه جولای متعلق به چه پروژه‌ای است؟
  • بزرگترین آزادسازی توکن در ماه جولای متعلق به پروژه آلت لیر است که ۶۸۴.۲۱ میلیون واحد توکن ALT با ارزشی بالغ بر بیش از ۱۲۷ میلیون دلار را آنلاک می‌کند و پس از آن، XAI و آپتوس قرار دارند.

نوشته های مشابه

اشتراک
اطلاع از
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا