تحلیلگر مطرح: قیمت بیت کوین دیگر کاهش نمی یابد!

تون ویز (Tone Vays) معامله کننده سابق وال استریت و تحلیلگر ریسک موضع محتاطانه ای در خصوص ارز دیجیتال داشته است. هرچند وی اکنون موضع خود را تغییر داده و گفته است که چشم انداز خوش بینانه ای نسبت به بیت کوین دارد.

خوش بین شدن ویز در خصوص بیت کوین

این خبر در قسمت جدید برنامه Trading Bitcoin بیان شد. ویز بیان کرده است که اگرچه وی ماه ها چشم انداز بدبینانه ای نسبت به بیت کوین داشته است، اما اکنون نظر دیگری دارد. در واقع ویز عنوان کرده است که بیت کوین به کف قیمت خود رسیده است.

اظهارنظر ویز در شرایطی بیان شده است که بیت کوین از روند نزولی اخیر خود در حال بازیابی است. کمتر از یک ماه گذشته و در تاریخ ۱۳ مارس، قیمت بیت کوین به ۳۷۰۰ دلار سقوط کرد. هرچند این کاهش موقتی قیمت باعث نگرانی ویز نشد زیرا وی معتقد است قیمت بیت کوین به ۲۸۰۰ دلار سقوط نخواهد کرد. او گفت:

اگرچه فکر می‌کردم که قیمت بیت کوین تا ماه ژوئن به ۲۸۰۰ دلار خواهد رسید، اما بعید می‌دانم دیگر چنین اتفاقی بیافتد، زیرا به نظرم اتفاقات اوایل ماه مارس به قدری نزدیک به سقوط قیمت به ۲۸۰۰ دلار بود که دیگر انتظار کاهش قیمت بیشتر را ندارم. بنابراین از آنجایی که دیگر انتظار قیمت ۲۸۰۰ دلار را ندارم پس مشخصا قیمت های ۱۰۰۰، ۱۳۰۰ یا ۱۵۰۰ را نیز در نظر ندارم.

ویز می‌گوید قیمت بیت کوین کاهش بیشتری نخواهد داشت

هرچند ویز خاطرنشان کرده است اگر سیستم صرافی ارز دیجیتال بیتمکس از کار نمی‌افتاد، سقوط بازار در تاریخ ۱۳ مارس بسیار شدیدتر میشد. ویز گفت در صورت عدم از کار افتادن سیستم بیتمکس، احتمال داشت قیمت بیت کوین تا ۲۸۰۰ دلار کاهش یابد. وی در این خصوص گفت:

همانطور که بسیاری از افراد گفته اند، اگر بیتمکس از کار نمی‌افتاد احتمالا شاهد قیمت ۲۸۰۰ دلاری و یا حتی کمتر بیت کوین بودیم و فروش ها نیز بسیار بیشتر میشد.

چند هفته قبل، تون ویز گفته بود که رسیدن قیمت این کوین به ۲۸۰۰ دلار قبل از هاوینگ باعث ایجاد ترس و نگرانی در او نمی‌شود. هرچند وی اکنون اذعان می‌کند که دیگر انتظار کاهش قیمت بیت کوین را ندارد. ویز گفت:

اما در حال حاضر اینطور فکر می‌کنم که بیت کوین به کف قیمت رسیده است و انتظار قیمتی کمتر از ۲۸۰۰ دلار را ندارم. ممکن است چنین اتفاقی بیافتد اما من چنین چیزی را پیش بینی نمی‌کنم. چنین کاهش قیمتی باید تاکنون رخ می‌داد.

به علاوه، ویز معتقد است که هاوینگ آتی بیت کوین قیمت این ارز دیجیتال را به رکورد جدیدی خواهد رساند. بدین ترتیب، ویز اذعان داشته است که از محدوده خطر کاهش قیمت به ۲۸۰۰ دلار فاصله گرفته ایم. وی گفت:

پس از هاوینگ قطعا انتظار و پیش بینی از قیمت ۲۸۰۰ دلار ندارم. هاوینگ در اواسط ماه می رخ می‌دهد و فقط دو ماه با آن فاصله داریم. اگر قرار باشد قیمت بیت کوین به ۲۸۰۰ دلار برسد باید اکنون این اتفاق بیافتد. اما به نظرم چنین چیزی بعید است.


منبع toshitimes
ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال نظر

جدید ترین قدیمی ترین محبوب ترین
مسعود

** خورد مرتیکه ********