مبتدی مقالات عمومی

معرفی ۱۰ سایت کاربردی و مفید کمترشناخته‌شده

اینترنت یک منبع بسیار وسیع و گسترده است که تقریبا در هر لحظه از زندگی به کمکمان می‌آید و اطلاعات لازم را در اختیار ما قرار می‌دهد. سایت های کاربردی جدید مثل ابزارهای هوش مصنوعی، یادگیری مهارت‌ها و حرفه‌های مختلف را برایمان آسان کرده‌اند و با وجود آن‌ها، کارهایی گرافیکی مثل تولید محتوا و تدوین فیلم و عکس دیگر طاقت‌فرسا و زمان‌بر نیستند. در این مقاله از میهن بلاک چین، ۱۰ سایت کاربردی را به شما معرفی می‌کنیم که هر یک در زمینه‌های خاصی کارایی دارند.

۱۰ سایت اینترنتی کاربردی که اسم آن‌ها را کمتر شنیده‌اید

سایت های کاربردی
منبع: incimages.com

در این بخش، سایت‌های اینترنتی مختلفی را به شما معرفی می‌کنیم که هر کدام در زمینه خاصی کاربرد دارند. تعدادی از این سایت‌ها، ابزارهای هوش مصنوعی هستند که در تولید محتوا و ساخت عکس و فیلم کاربرد دارد. می‌توانید به‌صورت رایگان از این سایت‌ها استفاده کنید و از کاربردهای منحصربه‌فرد آن‌ها لذت ببرید.

۱. سایت Class central

سایت Class central
منبع: classcentral.com

در سایت Class central می‌توانید بهترین دوره‌های رایگان را از پلتفرم‌های مختلف مثل Big Tech، وبسایت موسسات و سایت دانشگاه هاروارد پیدا کنید.

۲. سایت Albus

ابزار هوش مصنوعی Albus به شما این امکان را می‌دهد که ایده‌های جدید خلق کنید و مباحث موردعلاقه خود را به‌راحتی یاد بگیرید.

۳. سایت The hive index

اگر می‌خواهید با افراد جدیدی آشنا شوید که با شما هم‌فکر و هم‌عقیده هستند، به سایت Hive index سر بزنید. این وبسایت جوامع کاربری برتر در شبکه‌های اجتماعی معروف را بر اساس موضوع آن‌ها مرتب کرده است. کامیونیتی‌های این سایت از پلتفرم‌های زیر گردآوری شده‌اند:

  • Reddit
  • Discord
  • Slack
  • Facebook

۴. سایت Hugging face

با ابزار هوش مصنوعی رایگان Hugging face می‌توانید به‌راحتی و تنها در چند ثانیه، ویدیوهای بسیار جالب بسازید. این سایت یکی از بهترین ابزارها برای ساخت محتوای بازاریابی است.

۵. سایت Upstract

منبع: upstract.com

در سایت Upstract می‌توانید کل اخبار و مطالب اینترنتی را به‌صورت یکجا مشاهده کنید.

۶. سایت Consensus

کانسنسس یک موتور جستجوی هوش مصنوعی است که سوالات شما را از روی داده‌های تحقیقات و پژوهش‌های علمی پاسخ می‌دهد.

۷. ساخت QR code با سایت Stockimg

به‌کمک سایت Stockimg می‌توانید از متن‌ و تصاویر دلخواه خود، کدهای QR زیبا بسازید.

۸. سایت Temp-mail

سایت Temp-mail به شما یک آدرس ایمیل و یک صندوق ورودی موقت می‌دهد تا از آن برای ثبت نام در وبسایت‌ها استفاده کنید و ایمیل اصلی شما از اسپم‌ها یا هرزنامه‌ها در امان بماند.

۹. سایت Wonder Dynamics

سایت Wonder Dynamics یک ابزار هوش مصنوعی است که شخصیت‌های ساختگی را متحرک می‌کند و از آن‌ها یک صحنه لایو اکشن می‌سازد. این پلتفرم یک ابزار عالی و مفید برای تولیدکنندگان محتوا است.

۱۰. سایت Stable Diffusion

سایت Stable Diffusion
منبع:clipdrop.co

پلتفرم Stable Diffusion XL یک ابزار هوش مصنوعی رایگان است که می‌تواند از روی متن، تصاویر جالب و واقع‌گرا تولید کند. با این ابزار می‌توانید در عرض چند ثانیه ایده‌های خود را به تصویر تبدیل کنید.

جمع‌بندی

در این مطلب ۱۰ مورد از بهترین سایت های کاربردی را به شما معرفی کردیم که برخی از آن‌ها را می‌توانید به‌صورت رایگان استفاده کنید. پلتفرم‌های Albus ،Consensus ،Stockimg ،Wonder Dynamics و Stable Diffusion ابزارهای هوش مصنوعی هستند که تولید محتوا را برای شما آسان خواهند کرد. سایت Class central یک پلتفرم برای پیدا کردن دوره‌های رایگان است و در پلتفرم Hive index می‌توانید با کامیونیتی‌های برتر شبکه‌های اجتماعی معروف آشنا شوید. آیا شما تجربه استفاده از این وبسایت‌ها را داشته‌اید؟ چه سایت‌های دیگری مانند موارد گفته‌شده می‌شناسید.

منبع
twitter.com/heyBarsee

نوشته های مشابه

اشتراک
اطلاع از
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا