اخبار خارجی

معامله‌گر مطرح به رشد بالای ۵ توکن متاورس امیدوار است

آستین آرنولد، معامله‌گر مطرح رمزارز که کانال یوتیوبی Altcoin Daily را اداره می‌کند این بار ۵ توکن متاورس با پتانسیل رشد بالا را معرفی کرده است.

به گزارش میهن بلاکچین و به نقل از دیلی هودل، اولین ارزی که این معامله‌گر مطرح به ۱.۱۳ میلیون دنبال‌کننده کانال یوتیوب خود معرفی کرد توکن مربوط به شبکه بلاکچینی تحویل ویدیو همتا به همتا تتا است. به عقیده وی، این شبکه زیرساختی ضروری برای توسعه متاورس است.

این مطلب تنها ترجمه خبر منبع است و به هیچ عنوان پیشنهاد سرمایه‌گذاری در بازار رمز ارزها نیست.

وی در این رابطه اظهار داشت:

از آنجایی که متاورس‌ها و رویدادهای زنده مجازی و بازی‌های مبتنی بر متاورس به رشد خود ادامه می‌دهند، تتا از زیرساختی کلیدی برای تقویت آنها برخوردار است. تعداد بالای کاربران رویدادهای زنده متاورس نیاز به پروتکل تتا را برای تحویل همتا به همتا ویدیو و داده نشان می‌دهد.

توکن بعدی در لیست آرنولد، توکن گایا (GAIA) از بازی اور ورلد (Gaia Everworld) است. گایا اور ورلد یک بازی چند منطقه‌ای است که توسط شبکه پالیگان پشتیبانی می‌شود. به گفته این معامله‌گر، گایا یک بازی همه‌جانبه است که در آن بازیکنان می‌توانند سرزمین‌ها را کشف و آن‌ها را آباد کنند. به عقیده آرنولد، GAIA به دلیل فناوری منحصربه‌فرد و پشتوانه قوی‌اش پتانسیل بالایی برای رشد دارد. البته شایان ذکر است که او در این ویدیو به همکاری جدید خود با این پلتفرم اشاره می‌کند. بنابراین توصیه می‌کنیم همیشه بر اساس معیارهای خود اقدام به بررسی پروژه‌های رمز ارز کنید.

وی افزود:

می‌توانیم نام‌های بزرگی که از این پروژه حمایت می‌کنند را ببینیم؛ پالیگان، AU21 Capital، Bullperks، انجین استارتر و … . این پروژه قطعاً متمایزکننده است. علاوه بر این فناوری آن منحصربه‌فرد است. آنها از Unity 3D و موتور Unreal بهره می‌برند و البته همه اینها روی پالیگان ساخته شده است.

بررسی حامیان و همکاران پروژه در وبسایت‌ها از اهمیت بالایی برخوردار است. اما از آنجا که ممکن است پروژه‌ها برای جلب توجه کاربران نام شرکت‌های معتبر را به عنوان همکار و حامی خود درج کنند (و در اصل هیچ همکاری صورت نگرفته باشد) بهتر است برای اطمینان از صحت اطلاعات درج شده، به سایت شرکت معرفی شده رجوع کنید و در آنجا و در بخش همکاری‌ها، اخبار یا اطلاعیه‌ها به دنبال خبر اعلام همکاری یا تامین بودجه و … مرتبط با آن پروژه باشید.

توکن متاورس مستعد رشد بعدی از دیدگاه این معامله‌گر، توکن ATLAS از بازی استار اطلس است. استار اطلس یک بازی ماجراجویی فضایی مبتنی بر شبکه بلاکچینی سولاناست و توکن‌های غیرقابل‌معاوضه (NFT) ارائه می‌کند. به گفته آرنولد، NFT به دلیل طرفداران روزافزون خود در رادار وی قرار گرفته است.

وی در رابطه با پروژه استار اطلس گفت:

یکی از دلایل بزرگی که احساس می‌کنم استار اطلس، متاورسی است که باید آن را در نظر گرفت سرعت رشد جامعه آن است. سرور دیسکورد استار اطلس به تازگی به ۱۰۰۰۰۰ عضو رسیده است. این دستاوردی بزرگ برای جامعه و تیم است.

علاوه بر توکن‌های گفته‌شده، آستین آرنولد معتقد است متاورس سندباکس به دلیل رویداد سندباکس آلفا که در تاریخ ۸ آذر برگزار می‌شود و بخشی از متاورس خود را برای اولین بار به نمایش می‌گذارد، می‌تواند به رشد بیشتر توکن SAND کمک کند.

وی در این ویدیو پروژه REALM را نیز بررسی می‌کند. پشتیبانان این پروژه شامل Alphabet و SL2 Capital هستند. آرنولد بخشی از این متاورس را به نمایش می‌گذارد که در آن کاربر (با استفاده از فناوری واقعیت افزوده) می‌تواند به این متاورس وارد شود. وی یکی از دلایل خود برای توجه به این پروژه را میزان احساسات کاربران نسبت به این پروژه در فضای مجازی بیان می‌کند. در رتبه اول فعالیت‌ها در فضای شبکه‌های اجتماعی بازی اکسی اینفینیتی قرار دارد و بازی Realm در رتبه دوم قرار گرفته است.

پروژه Realm

در پایان متذکر می‌شویم معرفی این پروژه‌ها از طرف فعالان حوزه رمز ارز، دلیلی بر استفاده و سرمایه‌گذاری در آنها نیست. تبلیغ پلتفرم‌ها و بازی‌ها امری طبیعی در بین تحلیلگران است و بهتر است کاربران پروژه‌های رمز ارز را با معیارهای بنیادی مناسب و حتما از طریق سایت‌های معتبر بررسی کنند.

منبع
dailyhodl

نوشته های مشابه

2 دیدگاه
جدید ترین
قدیمی ترین محبوب ترین
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا