اخبار خارجی

مایکل فن ده پپه: رالی قیمتی در انتظار بیت کوین و اتریوم است

امشب کندل هفتگی بیت کوین در شرایطی بسته می‌شود که این رمزارز تاکنون بهترین عملکرد هفتگی خود از ماه مارس (فروردین) را به جا گذاشته است. در همین شرایط مایکل فن ده پپه (Michaël van de Poppe)، یکی از تحلیل‌گران مطرح بازار کریپتو پیش‌بینی کرده که بین ۴ تا ۸ هفته دیگر قیمت بیت کوین و اتریوم به ترتیب به ۲۸,۰۰۰ و ۱,۵۰۰ دلار خواهد رسید.

این مطلب صرفا ترجمه‌ای از خبر منبع است و به هیچ عنوان توصیه سرمایه‌گذاری در بازار رمز ارزها نیست.

به گزارش میهن بلاکچین و به نقل از دیلی هودل، فن ده پپه در این تحلیل احتمال داده است که قیمت بیت کوین قبل از شکستن مقاومت ۲۲,۰۰۰ دلار مجددا حمایت ۲۰,۵۰۰ دلار را امتحان می‌کند و پس از آن رالی قیمتی بیت کوین با هدف ۲۸,۰۰۰ دلار آغاز می‌شود.

نمودار قیمت بیت کوین تایم فریم ساعتی منبع: توییتر
نمودار قیمت بیت کوین تایم فریم ساعتی منبع: توییتر

این تحلیلگر اولین حمایت بیت کوین را ۲۱,۱۰۰ دلار دانسته است اما حمایت اصلی را محدوده ۲۰,۵۰۰ دلار نامیده است. در طرف مقابل هم محدوده ۲۱,۹۴۵ دلار تا ۲۲,۴۴۹ دلار به عنوان مقاومت سد راه بیت کوین خواهد بود.

مایکل فن ده پپه در مورد اتریوم نیز با انتشار نمودار زیر عنوان کرده است با توجه به گپ‌های قیمتی در این محدوده (دایره مشکی) مدت زمانی لازم است تا قیمت اتریوم بتواند رالی صعودی به سمت ۱۵۰۰ دلار را ادامه دهد.

نمودار قیمت اتریوم تایم فریم ۴ ساعته منبع: توییتر
نمودار قیمت اتریوم تایم فریم ۴ ساعته منبع: توییتر

مطابق این تحلیل قیمت اتریوم مدتی در محدوده ۱۱۶۳ دلار تا ۱۲۲۸ دلار در نوسان خواهد بود اما مقاومت اصلی آن در محدوده ۱۳۱۸ دلار واقع شده است.

در زمان نگارش این مطلب قیمت بیت کوین و اتریوم به ترتیب برابر ۲۱,۲۹۲ و ۱,۱۸۳ دلار است.

منبع
dailyhodl

نوشته های مشابه

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا