اخبار بلاکچین

تیم توسعه‌دهنده کاردانو به دنبال تسهیل ایجاد راهکارهای لایه ۲ برای این شبکه است

به نظر می‌رسد که تیم توسعه‌دهنده کاردانو قصد دارند از طریق نوآوری‌هایی مثل شبکه‌های لایه‌های ۲، مقیاس‌پذیری و پذیرش آن را افزایش دهد.

مقایسه قیمت صرافی‌های ایرانی

با میهن بلاکچین، بهترین قیمت خرید و فروش ارزهای دیجیتال رو پیدا کن!

مقایسه صرافی

به گزارش یوتودی، سباستین گیلموت (Sebastien Guillemot)، توسعه‌دهنده برجسته بلاکچین کاردانو، در واکنش به این سوال که آیا امکان ساخت پل‌های بدون مجوز و راهکارهای لایه ۲ وجود دارد یا نه، اعلام کرد که تیم کاردانو‌ قصد دارد چنین نوآوری‌هایی را برای آن ایجاد کند.

شرکت او در گذشته هم گام‌های مهمی در این مسیر برداشته و راه‌حل لایه ۲ خود را در ماه آوریل (فروردین) منتشر کرده است. این راه‌حل به کاربران کاردانو‌ اجازه می‌دهد که در بازی‌های درون‌زنجیره‌ای از کوین بومی کاردانو‌ استفاده کنند. علاوه بر این، کاربران سایر شبکه‌ها هم با استفاده از آن می‌توانند در بازی‌های مبتنی بر کاردانو‌ شرکت کنند.

شرکت «Input Output» هم در ماه مه (اردیبهشت) به‌روزرسانی هایدرا (Hydra) را در شبکه کاردانو اجرا کرد تا از طریق تعدادی از پروتکل‌های لایه ۲، مقیاس‌پذیری و سازگاری کاردانو‌ را بهبود دهد. گیلموت بر راه‌حلی به نام «Milkomeda Asset Consolidator» هم تأکید کرده است که به جمع‌آوری سرمایه از زنجیره‌های مختلف می‌پردازد و سرمایه حاصل از فروش آن‌ها را در یک دارایی کاردانو جمع‌آوری می‌کند تا مشکلات پروژه‌هایی که به دنبال جذب سرمایه از زنجیره‌های مختلف هستند را تسهیل کند.

نوشته های مشابه

اشتراک
اطلاع از
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا