اخبار خارجی

صرافی ABCC به پیشواز توکن های TRX10 ترون رفت!

افزایش قیمت ترون بدان دلیل است که در سال جدید میلادی بنیاد ترون چندین بروزرسانی و توسعه های جدید ارائه داد. این بیانیه از جانب جاستین سان، مدیر ارشد اجرایی بنیاد ترون می‌باشد. وی در ترویج این ارز دیجیتال نقشی اساسی داشته است.

جاستین سان در تاریخ ۱۵ ژانویه (۲۵ دی) اعلام کرد که ترون با صرافی ABCC همکاری داشته است و ABCC اولین صرافی است که توکن های TRX10 را لیست می‌کند. وی در توییتر بیان کرد:

صرافی ABCC به معنای واقعی پلتفرم هیجان انگیزی است که توسعه های زیادی یافته است. ما از همکاری با ABCC به منظور لیست کننده توکن های TRX10 خوشحالیم.

صرافی ABCC نیز در این خصوص توییت کرد و بسیاری از کاربران را به پیوستن به این توسعه جدید راهنمایی و دعوت کرد. این صرافی بیان کرد:

ما در خصوص همکاری با بنیاد ترون در زمینه برنامه niTROn2019 بسیار هیجان زده ایم. صرافی ترون اولین صرافی خواهد بود که توکن های TRX10 را لیست می‌کند. ما یکی از برترین صرافی ها در حوزه امنیت و رابط کاربری می‌باشیم. گوش به زنگ باشید. پذیرش گسترده بلاک چین در راه است.

با لیست شدن ترون در صرافی OKCoin، قیمت این ارز دیجیتال بار دیگر افزایش یافت. صرافی OKCoin  در این خصوص بیان کرد:

ما بسیار مفتخریم اعلام کنیم که توکن TRX هم اکنون در صرافی OKCoin لیست شده است. از امروز، کاربران مجاز OKCoin می‌توانند با واریز و استفاده از دلار آمریکا یا پزوی آرژانتین، توکن TRX خریداری کنند و از تاریخ ۱۷ ژانویه یا ۲۷ دی ماه می‌توانند به معامله ترون (TRX) با دلار، بیت کوین و اتر بپردازند.

هنگامی که جاستین سان اتهامات بیت تورنت (BitTorrent) مرتبط با توکن TRC10 را بی ارزش خواند، حضور وی در دنیای کریپتو بیش از پیش احساس شد. سان صحبت های مدیر ارشد امنیت سابق بیت تورنت را رد و تکذیب کرد. وی گفته بود که هنگامی که صحبت از ارزهای دیجیتال می‌شود، جاستین سان از نظر فنی صلاحیت اظهار نظر ندارد.

سان در جواب وی بیان کرد پروژه توکن بیت تورنت اخیرا موضوع مقاله ای در این خصوص شده است که آیا ترون ظرفیت پردازش کافی و ضروری برای مدیریت هزاران تراکنش در ثانیه که مورد نیاز اقدامات توکنیزه شدن بیت تورنت است را دارد یا خیر.

وی افزود:

بیت تورنت رابطه خود را با کارمند سابقش به اتمام رساند. وی در مقاله ای در اوایل ماه جولای از اتمام تصاحب و فروش بیت تورنت صحبت کرده بود. از آن زمان به بعد، تیم‌ مهندسی بیت تورنت و متخصصان فناوری همتا به همتا به تیم بلاک‌ چین ترون به منظور تحقق چشم انداز بازسازی اینترنت پیوسته اند.

منبع
ambcrypto

نوشته های مشابه

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا