اخبار آلتکویناخبار عمومیایردراپ

شبکه ترون ۳۰ میلیون توکن‌ TRX را به دارندگان اتریوم ایردراپ می‌کند

شبکه ترون قصد دارد به عنوان نشانه‌ای از حسن‌نیت و قدردانی، ۳۰ میلیون TRX به جامعه اتریوم تقدیم کند. در ششم آوریل بین بنیانگذار اتریوم، ویتالیک بوترین و مدیرعامل ترون، جاستین سان تنشی ایجاد شد و ویتالیک انتقاداتی نسبت به ارزش توکن TRX و حجم معاملات آن داشت. بسیاری عقیده دارند این حرکت می‌تواند پیشنهاد صلحی باشد که توسط جاستین سان عرضه شده‌است. او در توییتر خود اعلام کرد:

مقایسه قیمت صرافی‌های ایرانی

با میهن بلاکچین، بهترین قیمت خرید و فروش ارزهای دیجیتال رو پیدا کن!

مقایسه صرافی

شبکه ترون، بدون اتریوم وجود نداشت. ما به دنبال حل مشکل هستیم. منتظر ایردراپ توکن TRX باشید. با شبکه ما همراه باشید و از یک پلت‌فرم TPS و دموکراسی ترون لذت ببرید.

اتریوم نقش مهمی در توسعه ترون ایفا کرده و تا زمان مهاجرت برنامه‌ریزی‌شده این ارز از بستر اتریوم در ماه ژوئن، این نقش همچنان تاثیر خواهد داشت. شبکه اصلی ترون در سی و یکم ماه می راه‌اندازی خواهد شد.

طبق توییت جاستین سان، ایردراپ در این هفته رخ می‌دهد و به تمام حساب‌های اتریوم که در آن اتر موجود است، به طور تصادفی بین ۱۰ الی ۱۰۰ توکن TRX داده خواهد شد. مجموعا ۳۰ میلیون TRX به ارزش ۱.۷ میلیون دلار توزیع خواهد شد. بیش از ۶۰۰،۰۰۰ حساب‌ بررسی خواهد شد و به کسانیکه بیش از ۰.۱ اتر در حساب خود داشته باشند TRX تعلق خواهد گرفت.

منبع
ambcrypto

نوشته های مشابه

اشتراک
اطلاع از
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا