مقالات عمومی

Tron و BitGuild به دنبال ایجاد تغییرات شگرف در صنعت بازی های ویدیوئی

همبستگی بین تکنولوژی بلاکچین و بازی های ویدئویی روز به روز در حال رشد است. در حال حاضر Tron و BitGuild بازی ها را در دفترکل توزیع شده ایجاد کردند، به طور کلی این اتفاق یک پیشرفت عمده برای صنعت بازی های ویدئویی می‌باشد.

مقایسه قیمت صرافی‌های ایرانی

با میهن بلاکچین، بهترین قیمت خرید و فروش ارزهای دیجیتال رو پیدا کن!

مقایسه صرافی

ارتقا مالکیت در بازی ها

هر کسی که بازی های ویدئویی بازی می‌کند، می‌داند که چگونه “داشتن” آیتم های مجازی یک شمشیر دو طرفه است در حالی که می توان آیتم ها را در بازی با پول واقعی خریداری کرد اما فروش آن ها اغلب غیرقانونی محسوب می‌شود. بدین ترتیب، مالکیت این موارد، یک طرفه است. یک مشکل بزرگ وجود دارد، اینکه بازیکنان سخت تلاش می‌کنند تا این موارد را به دست آورند و از آنها ارزش دریافت کنند اما در حال حاضر، راه حل مناسب برای دستیابی به این هدف وجود ندارد.

هدف BitGuild و Tron، ایجاد تغییر در این حوزه در آینده‌ای نزدیک است. به طور خاص، آنها در حال کار بر روی یک سیستم سرگرمی محتوا رایگان در سراسر جهان هستند. با استفاده از فن‌آوری بلاکچین، آنها می‌توانند مالکیت آیتم ها را اثبات کنند و محیط تازه ای برای انجام معاملات مالی مربوط به این دارایی های دیجیتال فراهم آورند. BitGuild یک نسخه محدود در بازی را برای جامعه Tron در آینده فراهم خواهد کرد.

همه این دارایی ها را می‌توان با استفاده از توکن TRX خریداری کرد. این امکان وجود دارد که این دارایی ها در آینده دربورس مجازی BitGuild در دسترس قرار گیرد اما در حال حاضر، هنوز رسما تایید نشده است و جزئیات دقیق‌تر این طرح هنوز مشخص نشده است.

آیا صنعت بازی های ویدیویی شامل این ایده می‌شود؟

درحالیکه ساخت دارایی های دیجیتالی برای صنعت بازی در جریان است، توسعه دهندگان بازی های موجود ممکن است به این مفهوم مثبت نگاه نکنند. بازی های ویدئویی تبدیل به یک صنعت چند میلیارد دلاری شده است که این مقدار شامل مواردی در بازی که بازیکنان پول واقعی زندگی خود را صرف می‌کنند هم می‌شود.

علاوه بر این، سرمایه گذاری های نصفه و نیمه بلاکچینی در بازار وجود دارد، اما BitGuild و Tron در حال انجام کارهای متفاوتی هستند. بطوریکه به جای ارائه خدمات در بازی ها، این پلتفرم جدید محصولاتی که ارائه می‌شود را توکن محور می‌کند. این امکان به بازیکنان اجازه می‌دهد تا در تمامی زمان ها بتوانند دارایی های خود را بصورت کامل کنترل کنند. لازم به ذکر است، این سرمایه گذاری جدید کاملا متفاوت از سایر پروژه های کنونی در فضای بلاکچین است.

یکی از چیزهایی که باید بدان توجه شود این است که چطور این سرمایه گذاری جدید بر روی بازی های جدید تمرکز می‌کند. در حال حاضر هیچ برنامه واقعی برای آوردن این فناوری به بازی های ویدئویی وجود ندارد. این که آیا این کار، مفید خواهد بود یا خیر، هنوز مشخص نشده است. ساختن این نوع جدید از بازی هایی که همه چیز در آن توکن محور شده است، زمان زیادی را صرف خواهد کرد.

نوشته های مشابه

اشتراک
اطلاع از
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا