اخبار آلتکویناطلاعیه صرافی

صرافی غیرمتمرکز ترون بر بستر ترون اسکن (TronScan) راه اندازی شد

در اواخر ماه سپتامبر، مارکوس ژائو از بخش زنجیره تأمین عمومی ترون، به جامعه ترون (Tron) در مورد پیشرفت پروژه و آنچه که در آینده رخ می دهد، اطلاع داد. مارکوس اشاره کرد که پس از فعال کردن ماشین مجازی ترون، این تیم موسس در پی ایجاد صرافی غیر متمرکز خواهد بود.

صرافی غیرمتمرکز ترون بر بستر ترون اسکن TronScan

جامعه ترون را می‌توان به خاطر نظارت دائم و گسترش و عدم توقف توسعه پروژه های خود تحسین کرد. به دلیل تیزبینی این جامعه بود که خبر ایجاد صرافی غیرمتمرکز و اضافه شدن به سایت ترون اسکن به طور عمومی و از طریق توییتر اعلام شد. متیو فتزر یکی از اولین اعضای این جامعه بود که این خبر را منتشر کرد.

  • با بررسی بیشتر  DEX در ترون اسکن متوجه شدیم که این صرافی با لیست کردن سه توکن TRX، فعال می‌باشد. این توکن ها عبارتند از:
    dice/TRX
    WIN/TRX
    SEED/TRX۴

کیف پول TRX خود را برای انجام معامله متصل کنید

کاربرانی که می‌خواهند بر روی این پلتفرم معامله کنند باید کیف پول TRX خود را با استفاده از افزونه ای که در قسمت بالا و سمت راست صفحه وجود دارد به این صرافی غیرمتمرکز متصل کنند. هم چنین گزینه ایجاد کیف پول جدید برای کسانی که کیف پول ندارند نیز وجود دارد. تصویر زیر نمای بهتری از شکل ظاهری این پلتفرم نشان می‌دهد.

صرافی غیرمتمرکز در ترون

آیا توکن خود را در صرافی غیرمتمرکز (DEX) لیست کرده اید

پروژه هایی که دارای توکن های ایجاد شده در شبکه ترون هستند، تشویق می شوند تا آنها را در لیست صرافی غیر متمرکز قرار دهند. تمام کاری که باید انجام دهند این است که یک درخواست پر کنند تا به عنوان دارایی دیجیتال لیست شوند.

دیگر صرافی های غیرمتمرکز

ترون واچ مارکت (Tron Watch Market) یکی دیگر از صرافی های غیر متمرکز بر بستر این شبکه است که قصد دارد سریعترین صرافی کریپتو در نوع خود باشد. در 23 اکتبر فروش توکن آن به پایان رسید و تیم آن در حال حاضر یک نسخه آزمایشی صرافی را منتشر کرده است. پس از عرضه کامل، این صرافی غیر متمرکز کاربران را قادر می سازد تا بین TRON، TRX10 و توکن های TRX20 به صورت ایمن معامله کنند.

نظر شما در مورد افزودرن صرافی غیرمتمرکز بر بستر ترون اسکن چیست؟

منبع
ethereumworldnews

نوشته های مشابه

اشتراک
اطلاع از
13 دیدگاه
جدید ترین
قدیمی ترین محبوب ترین
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا