آموزش انتقال توکنهای ترون (TRX) از بستر اتریوم به شبکه اصلی ترون

هنگامی که ترون پا به دنیای ارزهای دیجیتالی گذاشت توکن خود را در بستر اتریوم معرفی کرد، به این معنی که کلیه تراکنش های ترون در شبکه اتریوم انجام می‌شود و از استاندارد ERC۲۰ تبعیت می‌کند، اما سرانجام تیم ترون بلاک چین اختصاصی خود را معرفی کرد و اعلام کرد از این پس کلیه تراکنش های ترون در شبکه اصلی ترون (بلاک چین اختصاصی ترون) انجام خواهد شد.

سوالی که مطرح می‌شود این است که چه بلایی بر سر توکن های ترون که بر بستر اتریوم است خواهد آمد؟ این توکن ها از این پس فاقد ارزش خواهند بود و هیچ صرافی آن را نمی‌پذیرد، بنابراین لازم است دارندگان این توکن ها، سریعا توکن های خود به توکن های ترون روی شبکه اصلی آن تبدیل کنند. اما برای انجام این کار راهکار چیست؟

اگر داخل کیف پول اتریوم خود توکن های ترون دارید می‌بایست این توکن ها را به آدرس اتریوم خود در اکسچنج بایننس انتقال دهید و صرافی بایننس خودش به صورت خودکار ترون های قبلی شما را به ترون های روی شبکه اصلی آن تبدیل می‌کند.

بنابراین طبق تصویر زیر که نمونه ای از این تراکنش است، می‌بایست ابتدا ترون های خود را از کیف پول اتریومتان به کیف پول اتریوم در بایننس انتقال دهید:

شبکه اصلی ترون

همانطور که ملاحظه می‌کنید تعداد ۳۹ توکن ترون به آدرس اتریوم در بایننس انتقال داده شد. همچنین زمانی که بخواهید در قسمت deposit در بایننس برای توکن ترون بروید تا آدرس عمومی آن را مشاهده کنید، پیامی از بایننس نمایش داده شده است مبنی بر اینکه اگر می‌خواهید توکن های ترون با استاندارد ERC۲۰ به بایننس انتقال دهید، آن ها را به آدرس اتریومتان در بایننس منتقل کنید و ما به صورت خودکار آن را به توکن های ترون روی شبکه اصلی آن تبدیل می‌کنیم:

شبکه اصلی ترون

پس از انجام تراکنش با اینکه این توکن ها را به حساب اتریوم واریز کرده اید، وقتی به قسمت مشاهده تاریخچه تراکنش هایتان در سایت بایننس بروید مشاهده می‌کنید که آن را به ترون روی شبکه اصلی آن تبدیل کرده است:

شبکه اصلی ترون

و در نهایت اگر به لیست دارایی های خود مراجعه کنید می‌بینید که توکن های ترون شما(که روی شبکه اصلی آن است) قابل مشاهده است، حال استفاده از این توکن و تراکنش های آن روی شبکه اصلی ترون انجام می‌شود و توکن های شما با موفقیت تبدیل شده است:

شبکه اصلی ترون

ممکن است سوالی پیش بیاید مبنی بر اینکه اگر از قبل داخل بایننس ترون داشته باشیم چه می‌شود؟ باید گفت که بایننس به صورت خودکار آنها را به توکن های ترون روی شبکه اصلی ترون تبدیل کرده است و نیازی نیست اقدامی انجام دهید.

این آموزش مخصوص توکن های ترونی می‌باشد که در کیف پول اتریومتان دارید.


54321
امتیاز 5 از 4 رای

منبع میهن بلاکچین
ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال نظر

جدید ترین قدیمی ترین محبوب ترین
بهزاد

سلام من توکن ترون دارماز قبل و.نمیدونستم باید تو صرافی باینننس تبدئل میکردم , الان بفرستم به آدرس اتریوم باینانس آیا توکن ها رو تبدیل میکنه یا زمانش گذشته?

ادمین سایت

با سلام
سوالتونو توی فروم میهن بلاکچین مطرح کنید:
فروم میهن بلاکچین

سلمان

سلام.یه سوال داشتم.من ترون دارم و داخل ولتی که تووی سایت tronbox.co هست قرار داره.چجوری میتونم انتقالش بدم به بایننس؟

ادمین سایت

با سلام
وقتی داخل بایننس ثبت نام کنید یه بخشی داره به اسم deposit که میتونید اونجا ارز دیجیتال مورد نظرتونو انتخاب کنید و آدرس عمومیشونو مشاهده کنید و به دارایی هاتونو به بایننس انتقال بدید.

مهرداد

سلام
اگر ادرس ترون بایننس از قبل داشته باشیم و به ان ادرس trx ارسال کنیم (پیغام بایننس در مورد ارسال به ادرس اتریوم را ندیده باشیم) چه اتفاقی میفتد ؟

ادمین سایت

سلام ترون و اتریوم بلاکچین های مجزا دارند در حال حاضر بایننس با ترون همکاری کرد که توکن های ترون از بلاکچین اتریوم خارج کنه و در بلاکچین ترون تحویل بده با این تفاسیر اگر شما ترونی که روی بستر اتریوم بوده رو به آدرس معتبر دیگری منتقل کردین پس باید با دارنده اون حساب مذاکره کنین که برگرده به حسابتون اگر ترونی که روی بستر اتریوم بوده رو به بایننس میفرستادین که ترون روی بلاکچین خود ترون بهتون تحویل میداد خلاصه اینکه اگر اشتباه فرستادین و تراکنش صورت گرفته و در بلاکچین ثبت شده، باید با دارنده اون حساب… بیشتر بخوانید »

مهرداد

سلام
ممنون از راهنمایی خوبتون

علی

آیا کیف پول کوین پیمنت هم به صورت خودکار آنها را به توکن های ترون روی شبکه اصلی ترون تبدیل خواهد کرد و نیازی نیست اقدامی انجام بدهیم و یا خیر ؟

ادمین سایت

با سلام
بایننس رو میدونم پشتیبانی میکنه اما کوین پیمنت رو اطلاع ندارم.

حسین باقری

خیر.فقط باینانس