اخبار آلتکوین

همکاری ترون با شرکت میلیارد دلاری! آیا علی بابا پشت پرده است؟

جاستین سان، مدیر عامل استارتاپ اینترنت غیر متمرکز ترون از آغاز همکاری با یک شرکت ناشناخته با سرمایه ده ها میلیارد دلار خبر داد.

جاستین سان روز جمعه در قالب توییتی اذعان کرد:

در نهایت اولین همکاری خود را با غول ده ها میلیارد دلاری این صنعت آغاز کردیم. نام این شرکت را حدس بزنید.

کاربران توییتر به سرعت به این چالش پیوستند و هرکدام نامی را که حدس می زدند بیان کردند. یکی از آنها به نام علی بابا اشاره کرد زیرا جاستین سان فارغ التحصیل دانشگاه هوپ است که بنیانگذار شرکت علی بابا، جک ما آن را تاسیس کرده است. در پاسخ به این حدس و گمان یکی دیگر از کاربران توییتر اذعان کرد ارزش شرکت علی بابا بالغ بر ۵۰۰ میلیارد دلار است و نه ده ها میلیارد دلار.

حدس و گمان های زیادی در پاسخ به سوال جاستین سان بیان شد. اما هیچکدام از اینها تا کنون تایید نشده است.

این دومین بار است که توییت های جاستین سان در ماه جاری خبر ساز شده است. وی در ۸ اکتبر ادعا کرد که به روز رسانی توکن ترون باعث می شود تا این توکن از لحاظ سرعت بر اتریوم و از لحاظ هزینه بر EOS پیشی گیرد و همچنین موجب افزایش ۸ درصدی در ارزش سرمایه آن شد.

در اواخر ماه سپتامبر، ترون جزئیات بیشتری از طرح و برنامه خود را برای ادغام با بیت تورنت (BitTorrent) منتشر کرد. براساس آخرین اخبار، محصولی که به نام “پروژه اطلس” نامگذاری شده است، در تلاش است تا TRX را با کاربران این پلتفرم ادغام کند تا یک اکوسیستم اشتراک گذاری محتوا ایجاد کرده و از این طریق قدرت نفوذ ارزهای دیجیتال را افزایش دهد.

شما حدس می زنید ترون با کدام شرکت مولتی میلیاردر همکاری خود را آغاز کرده است؟ دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید.

منبع
cointelegraph

نوشته های مشابه

اشتراک
اطلاع از
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا