اخبار خارجی

یک کاربر از فروش دامنه به صرافی ۳۰۰۰ برابر سود کرد

یکی از کاربران توییتر به اسم cryptofelon نحوه خرید دامنه یک وبسایت به قیمت ۱۶ دلار و سپس فروش آن به قیمت ۵۰۰,۰۰۰ دلار به یکی از صرافی‌های رمزارز را تعریف کرده است.

به گزارش میهن بلاک چین و به نقل از اتریوم ورلد نیوز، روش‌های شناخته‌شده متعددی برای ثروتمند شدن در دنیای کریپتو وجود دارد. این روش‌ها شامل انجام معاملات، سرمایه‌گذاری اولیه در پروژه‌ها و توکن‌های NFT و هولد کردن چند ساله بیت کوین است.

فروش دامنه وبسایت کریپتو نیز سودآور است

یکی از کاربران توییتر به اسم cryptofelon نحوه کسب سود ۳,۱۲۴,۹۰۰٪ از فروش دامنه وبسایت مرتبط با کریپتو به یکی از صرافی‌های چند میلیارد دلاری رمزارز را تعریف کرده است.

او گفته است که دامنه وبسایت مذکور را به قیمت ۱۶ دلار خریداری کرده و سپس به قیمت نیم میلیون دلار فروخته است.

کسب سود ۳,۱۲۴,۹۰۰٪ از فروش دامنه وبسایت
کسب سود ۳,۱۲۴,۹۰۰٪ از فروش دامنه وبسایت منبع: توییتر

حفظ دامنه کریپتو به مدت ۴ سال

این کاربر در سال ۲۰۱۷ دامنه وبسایت مذکور را به همراه چند دامنه مشابه دیگر خریداری کرد و با گذشت چند سال، خریداران به این دامنه‌ها علاقمند شدند. اما دامنه مدنظر، توجه یکی از خریداران را به خود جلب کرد و بدین ترتیب، از طریق تیم کارگزاری GoDaddy پیشنهاد ۵۰۰ دلاری را ارائه داد. Cryptofelon سریعا پاسخ داد که برای فروش این دامنه وبسایت ۱۰ بیت کوین می‌خواهد و امیدوار بود که با این درخواست، خریدار دیگر بر پیشنهاد خود پافشاری نکند.

یک هفته بعد پیشنهاد ۲۰۰,۰۰۰ دلاری به او ارائه شد که افزایش ۴۰۰ برابری نسبت به پیشنهاد اول محسوب میشد. اما cryptofelon این پیشنهاد را رد کرد و درباره این موضوع گفت:

این رقم درخواستی من نبود. من ۱۰ بیت کوین درخواست کرده بودم و می‌خواستم ۱۰ بیت کوین نیز دریافت کنم. بنابراین پیشنهاد ۲۰۰,۰۰۰ دلاری برای دامنه‌ای که ۱۶ دلار خریده بودم را رد کردم. در واقع سود ۱۲۵۰۰ برابری را رد کردم. من ارزش این دامنه وبسایت را می‌دانستم. چند روز بعد آنها برگشتند. 

پیشنهاد ۲۰۰,۰۰۰ دلاری توسط cryptofelon پذیرفته نشد و کارگزاری نیز از این موضوع خوشحال نبود و به او گفت که احتمالا کل این پیشنهاد و پول را از دست خواهد داد. اما cryptofelon از موضع خود و درخواست ۱۰ بیت کوین کوتاه نیامد. وی گفت:

آنها واقعا از درخواست ۱۰ بیت کوین از جانب من خوشحال نبودند. تلاش کردند دامنه را بی‌ارزش جلوه دهند و من را از درخواستی که داشتم شرمنده کنند.

پس از آن دیگر پاسخی ندادند. من صبر کردم. ۴ سال برای فروش این دامنه وبسایت صبر کردم و حتی می‌توانستم بیشتر از این نیز صبر کنم.

و یک هفته بعد با من تماس گرفتند. سرانجام دامنه را به قیمت ۴۳۵,۰۰۰ دلار فروختم. پیشنهاد آنها از ۵۰۰ دلار شروع شد و سپس به ۲۰۰,۰۰۰ و ۳۵۰,۰۰۰ دلار رسید و در آخر، دامنه ۱۶ دلاری را به قیمت ۴۳۵,۰۰۰ دلار فروختم.

منبع
ethereumworldnews

نوشته های مشابه

2 دیدگاه
جدید ترین
قدیمی ترین محبوب ترین
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا