اخبار بیت کویناخبار عمومیاطلاعیه صرافی

احراز هویت در صرافی آپ‌بیت اجباری شد

صرافی رمزارز آپ‌بیت (Upbit) از هفته جاری به تدریج محدودسازی سرویس‌های خود برای کاربرانی که احراز هویت نکرده‌اند را آغاز خواهد کرد.

به گزارش میهن بلاکچین و به نقل از کوین تلگراف، صرافی رمزارز آپ‌بیت که در کشور کره جنوبی قرار دارد، به زودی ارائه سرویس‌های خود برای کاربرانی که احراز هویت نکرده‌اند را متوقف خواهد کرد. در تاریخ ۲ اکتبر، آپ‌بیت به طور رسمی تغییراتی در سیستم احراز هویت مشتریان خود مطابق با الزامات ضدپولشویی کشور کره جنوبی را اعلام کرده است.

طبق بیانیه آپ‌بیت، این صرافی به تدریج و از تاریخ ۶ اکتبر (۱۴ مهر)، محدودسازی سرویس‌های خود برای کاربرانی که احراز هویت نکرده‌اند را آغاز خواهد کرد و تراکنش بیش از یک میلیون وون کره معادل با ۸۵۰ دلار را برای این دست از کاربران ممنوع می‌کند.

آپ‌بیت در این خصوص گفته است:

پس از تکمیل احراز هویت مشتریان، محدودیت یک میلیون وون برداشته خواهد شد. کاربرانی که سفارشات کمتر از یک میلیون وون ثبت کرده‌اند می‌توانند به فعالیت خود ادامه دهند.

یک هفته پس از اعمال محدودیت اولیه، صرافی آپ‌بیت در نظر دارد تا محدودیت بیشتری را برای کاربران بدون احراز هویت اعمال کند. آپ‌بیت از تاریخ ۱۳ اکتبر (۲۱ مهر)، سرویس‌های معاملاتی و هم‌چنین واریز و برداشت برای کاربرانی که احراز هویت انجام نداده‌اند را متوقف خواهد کرد.

پس از تکمیل احراز هویت، انجام معاملات و واریز و برداشت ادامه خواهد یافت.

در این بیانیه هم‌چنین گفته شده است که کاربران جدیدی که پس از تاریخ ۶ اکتبر ثبت نام می‌کنند فقط می‌توانند پس از تکمیل احراز هویت به انجام واریز و برداشت بپردازند. این صرافی هم‌چنین توصیه کرده است که مراحل احراز هویت را از طریق K Bank، ارائه‌دهنده سرویس‌های ارز فیات این صرافی انجام دهند. در این بیانیه آمده است:

روند برداشت از طریق سایر بانک‌ها از طریق اعلان‌های آتی به اطلاع کاربران خواهد رسید.

صرافی آپ‌بیت در کنار بیت‌هامب، کوین وان و کوربیت یکی از بزرگترین صرافی‌های رمزارز کره جنوبی است و بیش از ۸۰٪ بازار رمزارز داخلی این کشور را در اختیار دارد.

سیاست‌های جدید احراز هویت این صرافی مطابق با قوانین ضدپولشویی کره جنوبی است که طی آن، صرافی‌های داخلی و خارجی مستلزم ارائه حساب با اسامی واقعی از طریق بانک‌های داخلی این کشور هستند. کمیسیون سرویس‌های مالی، صرافی‌های رمزارز را تا تاریخ ۲۴ سپتامبر ملزم به درخواست اخذ مجوز فعالیت کرده است. بعضی از صرافی‌های بزرگ نظیر بایننس، جفت ارز وون کره را از فهرست خود حذف کرده و پشتیبانی از زبان کره‌ای را متوقف کرده‌اند.

منبع
cointelegraph

نوشته های مشابه

اشتراک
اطلاع از
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا