اخبار آلتکویناخبار اتریوماخبار عمومی

ویتالیک بوترین: به نحوه نظارت EOS احترام بسیاری قائل هستم

اخیرا موسس اتریوم به دلیل تلاش های تاثیرگذار EOS به تمجید از آنها پرداخت. ویتالیک بوترین موسس اتریوم در مجموعه توییت های اخیر خود به دلیل اقدامات تاثیرگذار EOS به تمجید از بلاک چین رقیب خود پرداخت.

بوترین در توییت ۱۵ می خود بیان کرد:

اگر قرار بود زنجیره جدیدی به منظور فعالیت در کنار بیت کوین و اتریوم طراحی کنم، تمام موارد سیاسی که بیت کوین و اتریوم تمایلی به آنها ندارند را به کار می‌گرفتم.

ابزار علاقه بوترین به EOS

ویتالیک بوترین که طبق فهرست کوین تلگراف، در رتبه پنجم تاثیرگذارترین افراد حوزه بلاک چین و ارز دیجیتال قرار دارد نقش بسیار مهمی در این صنعت را ایفا می‌کند.

بوترین به نظارت درون زنجیره ای مبتنی بر رای گیری و تمام رویه های رمزنگاری موجود به عنوان نکات مورد علاقه خود اشاره کرد. وی هم چنین به اوراکل های درون زنجیره ای برای تمام رویدادها به جای اوراکل های مختص نوسان قیمت اشاره کرد.

استفاده از هویت بلاک چین

بوترین در ادامه به افزودن نوعی شناسایی هویت به شبکه اشاره کرد. وی گفت شاید حتی مدل درون زنجیره ای هویت، حداقل برای کسانی که می‌خواهند در نظارت آن شرکت کنند وجود داشته باشد. اگرچه در ادامه از ویژگی هوشمندتر از سایر پلتفرم های کنونی برای این پلتفرم استفاده کرد.

بوترین در پایان گفت به همین دلیل است که برای EOS احترام قائل هستم. من با گواه اثبات سهام وکالتی (DPoS) مخالفم اما حداقل تلاش می‌کنند تا ایده جایگزین منسجم و منظمی توسعه دهند.

منبع
cointelegraph

نوشته های مشابه

اشتراک
اطلاع از
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا