اخبار آلتکویناخبار بلاکچین

کاهش ۸۰٪ تراکنش‌های شیبا اینو؛ نهنگ شیبا می تواند باعث ریزش شدید قیمت شود

کیف پول ناشناسی که بیش از ۵ میلیارد دلار توکن شیبا اینو در اختیار دارد مقداری از دارایی‌های خود را به آدرس‌های مختلفی ارسال کرده است.

خرید ارز دیجیتال با ۱۰ هزار تومان!

تو صرافی ارز پلاس میتونی فقط با ۱۰ هزار تومان و با کارمزد صفر، همه ارزهای دیجیتال رو معامله کنی!

همین الان شروع کن

به گزارش میهن بلاکچین و به نقل از zycrypto، طبق اطلاعات اتراسکن، کیف پولی که اواخر هفته گذشته از سرمایه‌گذاری ۸۰۰۰ دلاری ماه آگوست سال گذشته خود بیش از ۱,۰۰۰,۰۰۰٪ سود کسب کرده بود و روز سه‌شنبه مجموع دارایی‌های این کیف پول به ۵.۷ میلیارد دلار رسیده بود، تقریبا ۶۰٪ از دارایی‌های خود را به ۴ کیف پول ناشناس دیگر انتقال داد.

انتقال توکن شیبا اینو به ۴کیف پول ناشناس دیگر
انتقال توکن شیبا اینو به ۴کیف پول ناشناس دیگر

در حال حاضر، توکن های شیبا اینو باقی مانده در این کیف پول معادل با ۱,۹۹۵,۶۸۹,۲۰۴ دلار ارزش دارد.

انتقال اخیر پس از آن صورت گرفته است که گفته میشد صاحب این کیف پول ممکن است کلیدهای خود را فراموش یا گم کرده باشد زیرا از زمان اولین خرید در ماه آگوست سال گذشته تاکنون هیچگونه فعالیتی نداشته است.

یکی از کاربران توییتر به اسم Devuser گفته است:

زمانی را به یاد بیاورید که همه فکر می‌کردند این فرد که سرمایه‌گذاری ۸۰۰۰ دلاری او به ۵ میلیارد دلار تبدیل شده است دسترسی به کیف پول خود را از دست داده است. اکنون مشخص شده که اینطور نیست و انتقال مقداری از توکن‌های شیبا اینو خود را آغاز کرده است.

کیف پول میلیاردر دارایی خود را نمی‌فروشد، سهام گذاری می‌کند

اگرچه شیبا اینو در مقایسه با سایر رمزارزها تعداد موجودی در گردش بسیار زیادی دارد، اما بخشی از جامعه شیبا اینو در خصوص تعداد توکن‌هایی که این کیف پول در اختیار دارد احساس امنیت نمی‌کنند.

طبق گزارشات موجود، این فرد تقریبا ۲۰٪ از کل موجودی در گردش توکن شیبا اینو را در اختیار دارد. طبق گفته جیکوب اوراکل (Jacob Oracle) تحلیلگر درون زنجیره‌ای، این موضوع باعث می‌شود این فرد را در مقابل سایر دارندگان شیبا اینو قرار دهد زیرا فروش دارایی‌های او می‌تواند کاهش شدیدی در قیمت شیبا ایجاد کند. جیکوب اوراکل گفته است اگر این فرد تصمیم بگیرد دارایی خود را بفروشد، قیمت شیبا اینو ۹۹.۹۹٪ کاهش یافته و به صفر می‌رسد.

صاحب نظران می‌گویند تنها روشی که وی می‌تواند ثبات قیمت این توکن را تضمین کند، سهام گذاری و خرج سود حاصل از آن است.

قیمت توکن شیبا اینو تحت فشار است؛ زمان ریزش قیمت فرا رسیده است؟

پس از گذشت روند صعودی ماه اکتبر که قیمت توکن های میم و با نماد سگ بیش از ۱۰۰۰٪ افزایش یافتند، شیبا اینو نیز یکی از الگوهای مثلثی کلاسیک را تشکیل داده است.

الگوهای مثلثی کلاسیک شیبا اینو
الگوهای مثلثی کلاسیک شیبا اینو

در حالی که الگوی مثلثی، که طی آن ممکن است قیمت رمزارز به دلیل فشار زیاد ریزش شدیدی داشته باشد، تحلیلگران معتقدند که قیمت این رمزارز می‌تواند روند صعودی همانند الگوی مثلثی اواسط ماه اکتبر را تکرار کند. در این صورت، قیمت شیبا اینو در ماه نوامبر به راحتی می‌تواند تا ۰.۰۰۰۱ دلار یا بیشتر افزایش یابد.

در حال حاضر قیمت شیبا اینو ۰.۰۰۰۰۶۲ دلار است و دارندگان آن امیدوارند که میلیارد مرموز، دارایی خود را به صرافی‌ها انتقال ندهد.

کاهش تعداد تراکنش‌های شیبا اینو

تعداد تراکنش‌های شیبا اینو به سطوح قبل از پامپ قیمت، کاهش یافته است، به طوری که در تاریخ ۳ نوامبر (۱۲ آبان) کمتر از ۲۵,۰۰۰ تراکنش انجام شده است. کاهش تراکنش‌های شیبا اینو به فروکش کردن روند صعودی و متوقف شدن محبوبیت توکن‌های مبتنی بر میم مرتبط است.
اگرچه قیمت این رمزارز بیش از ۷٪ کاهش یافته است اما اکثر دارندگان شیبا اینو یا در سود قرار دارند یا ارزش دارایی آنها در همان سطح خرید باقی مانده است. دلیل اصلی این اطلاعات مثبت این نکته است که قیمت شیبا اینو به حدی سریع افزایش یافته که هیچکس در ضرر بسیار زیاد قرار نگرفته است.

کاهش تراکنش‌های شیبا اینو SHIB
نمودار تعداد تراکنش‌های شیبا اینو SHIB

اما حتی با وجود آنکه اکثر بازار در سود قرار دارند، باز هم معامله‌گران بیشتر مراقب و محتاط شده‌اند و به سرمایه‌های خود دست نزده‌اند. اما طبق ارتباط بین قیمت و معیارها و اندیکاتورهای کنونی، ادامه کاهش قیمت می‌تواند به تسریع روند نزولی بیانجامد.
کاهش شدید دیگر در فعالیت شبکه، کاهش چشمگیر حجم معاملات در تمام صرافی‌های بزرگ است. طبق اطلاعات تریدینگ ویو، حجم معاملات شیبا اینو تقریبا ۹۰٪ کاهش یافته است.
قیمت توکن SHIB با ۲۰۰٪ رشد به اوج خود رسید، اما سپس با ۲۰٪ اصلاح مواجه شد. در حال حاضر، میم کوین دیگری به اسم فلوکی با افزایش قیمت ۲۰٪ پس از توییت ایلان ماسک که شامل اشاره مستقیمی به این رمزارز نداشته، توانسته است توجه بازار را به خود جلب کند. او در توییتر در پاسخ به خالق دوج کوین اعلام کرده سگ او به نام فلوکی می‌تواند به عنوان مدیر عامل ساختگی دوج کوین انتخاب شود.

منبع
zycryptou.today

نوشته های مشابه

اشتراک
اطلاع از
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا