اخبار آلتکوین

همه چیز درباره میم کوین‌های عربستان سعودی؛ مراقب ترند جدید بازار باشید!

با رشد بازار میم کوین‌ها ترندهای جدیدی در بازار کریپتو به وجود آمده است. یکی از این ترندها میم کوین‌هایی هستند که ادعا می‌کنند به پشتوانه عربستان سعودی راه‌اندازی شده‌اند اما هیچ داده موثقی برای پشتیبانی از ادعای آن‌ها وجود ندارد.

به گزارش میهن بلاکچین، اخیرا در بازار کریپتو میم کوین‌های زیادی محبوب شده‌اند که نام خود را از یک میم کوین مشهور و کشور عربستان سعودی گرفته‌اند. در این مورد برای مثال می‌توان به سعودی دوج کوین (SAUDIDOGE)، سعودی شیبا اینو (SAUDISHIB)، سعودی بونک (SAUDIBONK) و سعودی پپه (SAUDIPEPE) اشاره کرد.

قیمت سعودی پپه، سعودی بانک و سعودی شیبا اینو
قیمت سعودی پپه، سعودی بونک و سعودی شیبا اینو – منبع: Coinmarketcap

بعضی از این توکن‌ها قدمت بیشتری دارند. برای مثال سعودی دوج کوین در اواخر سال ۲۰۲۲، روی شبکه اتریوم و بر اساس استاندارد ERC-20 راه‌اندازی شده و ادعا می‌کند هدف آن حمایت از رمزارزها در عربستان سعودی، ایجاد یک جامعه قوی در خاورمیانه و تسهیل پرداخت‌های آنلاین است.

ماجرای میم کوین‌های سعودی چیست؟

سعودی شیبا اینو هم در سال ۲۰۲۲ روی شبکه بایننس اسمارت چین (BSC) راه‌اندازی شد و حتی مجموعه توکن‌های بی‌همتای (NFT) خود را منتشر کرده است. توسعه‌دهندگان این میم کوین ادعا کرده‌اند که چون شهروندان کشور عربستان سعودی مقدار زیادی شیبا اینو می‌خرند، آن‌ها تصمیم گرفته‌اند نسخه رسمی آن در این کشور را بسازند.

توسعه‌دهندگان سعودی پپه هم ادعا می‌کنند این توکن را برای افرادی راه‌اندازی کرده‌اند که موفق نشدند از رالی شیبا اینو، دوج کوین و پپه استفاده کنند. آن‌ها ادعا کرده‌اند که SAUDIPEPE به یکی از میم کوین‌های برتر بازار تبدیل می‌شود تا قدرت عربستان سعودی را نشان دهد.

علاوه بر این سعودی بونک هم ادعا می‌کند که برای نشان دادن قدرت مالی و قدرت جامعه عرب راه‌اندازی شده و تیم مجرب و متعهدی را در اختیار دارد. تیم توسعه‌دهنده این پروژه ادعا کرده که سعودی بونک فرصت جدیدی را در اختیار معامله‌گرانی قرار می‌دهد که نتوانسته‌اند از رشد قابل‌توجه توکن بونک سود کنند.

اکثر این میم کوین‌ها ادعا می‌کنند در بخش‌های مختلفی مثل بازار NFTها، بازی‌های آنلاین، لیکویید استیکینگ و حتی هوش مصنوعی فعالیت می‌کنند اما تمام برنامه‌های آن‌ها در دست توسعه است و به نتیجه مشخصی نرسیده است. با این حال بعضی از آن‌ها به رشد چشمگیری رسیده‌اند و برای مثال توکن سعودی پپه در ۲۴ ساعت گذشته ۷۵٪ رشد کرده است. به نظر می‌رسد که رشد میم کوین‌ها در روزهای گذشته احساسات و هیجانات معامله‌گران را تقویت کرده و به افزایش قیمت این توکن‌ها کمک کرده است.

سخنی با کاربران میهن بلاکچین

در هر صورت بعضی از معامله‌گران ممکن است با شنیدن اسم چنین میم کوین‌هایی به این نتیجه برسند که آن‌ها با کشور عربستان سعودی در ارتباط هستند. با این حال این مسئله هرگز به طور رسمی تایید نشده و اکثر آن‌ها کاربرد مشخصی ندارند و فقط با الهام از بازار رو به رشد کریپتو در این کشور ساخته‌ شده‌اند.

قیمت این میم کوین‌ها چندان زیاد نیست اما هیچ تضمینی در مورد آینده آن‌ها وجود ندارد. در نتیجه، معامله‌گران باید عاقلانه تصمیم بگیرند و از رمزارزهایی که پشتوانه فاندامنتال ندارند، دوری کنند.

در بخش نظرات، تجربیات خود را با ما و سایر علاقه‌مندان به این بازار به اشتراک بگذارید.

نوشته های مشابه

اشتراک
اطلاع از
2 دیدگاه
جدید ترین
قدیمی ترین محبوب ترین
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا