رپورتاژ آگهی

بهترین پروژه لایه دوم اتریوم کدام است؟

این مطلب یک رپورتاژ آگهی است. فراموش نکنید که قبل از فعالیت در هر پلتفرم یا سرویس جدیدی، خودتان تحقیق و بررسی‌های لازم را به عمل بیاورید. میهن بلاکچین بررسی‌های اولیه را انجام داده ولی مسئولیت استفاده از محتوای این مطلب را به کاربر واگذار کرده است.

اتریوم بزرگترین شبکه بلاک چین دنیا است و محبوبیت بسیار زیادی بین کاربران دارد. این شبکه بلاک چین از امنیت بالایی برخوردار است و تراکنش‌ها را به‌صورت امن و تغییرناپذیر انجام می‌دهد. اما با یک سری مشکلات از جمله مقیاس‌پذیری پایین، سرعت پایین تراکنش‌ها و کارمزد بالای تراکنش‌ها مواجه است.

راه‌حل های لایه دوم با هدف رفع این مشکلات به وجود آمده‌اند و به کاربران این امکان را می‌دهند که بتوانند تراکنش‌های خود را با سرعت بالاتر و با پرداخت هزینه کمتر انجام دهند. در این مقاله بهترین ارزهای لایه دوم اتریوم را به شما معرفی خواهیم کرد.

لایه دوم اتریوم

راه حل های لایه دوم اتریوم

راه‌حل های لایه دوم اتریوم یک لایه یا پروتکل اضافی هستند که روی زیرساخت بلاک چین (لایه ۱) ساخته می‌شوند. هدف از این ساخت این پروژه‌ها کمک به بهبود مقیاس‌پذیری، سرعت و کارایی بلاک چین اتریوم است. در واقع فناوری لایه دوم محدودیت‌های موجود در بلاک چین اتریوم را از بین می‌برد و کاربران این امکان را می‌دهد که بتوانند با دسترسی آسان به برنامه‌های غیرمتمرکز نیازهای خود را برطرف کنند.

همچنین راه‌حل های لایه ۲ با استفاده از فرآیندهای خارج از زنجیره باعث می‌شود که ازدحام شبکه اصلی کاهش پیدا کرده و در عوض تراکنش‌های بیشتری انجام شود. این موضوع به کاهش هزینه‌های خرید اتریوم نیز کمک می‌کند. همه این ویژگی‌ها باعث می‌شود که ارزهای لایه دوم اتریوم محبوبیت زیادی داشته و مورد توجه کاربران قرار بگیرند.

چرا از راه حل های لایه دوم استفاده می‌کنیم؟

چرا از راه حل های لایه دوم استفاده میکنیم؟
چرا از راه حل های لایه دوم استفاده میکنیم؟

قبل از این که به این سوال پاسخ دهیم بهتر است که بدانید که بلاکچین اتریوم چیست.

لایه یک یا همان بلاک چین اصلی اتریوم علی رغم محبوبیت زیادی که دارد با مشکل مقیاس‌پذیری مواجه است. این شبکه قادر است که در هر ثانیه ۷ الی ۱۵ تراکنش را پردازش کند. اما راه‌حل های لایه دوم با استفاده از تکنولوژی‌های مدرن این مشکل را برطرف کرده و شرایط لازم برای پردازش ۹۰۰۰ تراکنش در هر ثانیه را فراهم می‌کنند.

این موضوع باعث بهبود فرآیند نقل و انتقال دارایی‌ها و افزایش کارایی شبکه اتریوم می‌شود. از طرفی پروژه‌های لایه دوم اتریوم از امنیت بالایی برخوردارند و به کاهش هزینه تراکنش‌ها کمک می‌کنند. بهره‌مندی از این ویژگی‌ها سبب شده است که راه‌حل های لایه دوم مورد توجه کاربران قرار گرفته و بیشتر مورد استفاده قرار بگیرند.

بهترین پروژه های لایه دوم اتریوم

پروژه‌های لایه دوم اتریوم با ویژگی‌های منحصربه‌فرد روانه بازار می‌شوند و به حل مشکل مقیاس‌پذیری اتریوم و هزینه بالای تراکنش‌ها کمک می‌کنند. این پروژه‌ها تنوع بسیار زیادی دارند و با ویژگی‌های خاص روانه بازار می‌شوند.

هر یک از پروژه‌های لایه دوم به نوبه خود گزینه مناسبی برای استفاده کاربران هستند و یک گزینه ایده‌آل برای سرمایه‌گذاری تلقی می‌شوند. شناخت بهترین پروژه‌های لایه دوم به شما کمک می‌کند که دید بهتری نسبت به آن‌ها داشته باشید و سرمایه‌گذاری هوشمندانه‌ای داشته باشید. به‌طور کلی بهترین پروژه‌های لایه دوم اتریوم عبارت‌اند از:

پالیگان

پالیگان

پالیگان به‌عنوان بهترین پلتفرم لایه دوم اتریوم شناخته می‌شود که روزانه بیش از ۳۵۰ هزار کاربر فعال دارد. این پلتفرم از Polygon zkEVM استفاده می‌کند و سازگاری خوبی با ماشین مجازی اتریوم دارد.

با توجه به این قضیه کاربران می‌توانند قراردادهای هوشمند و ابزارهای توسعه را به‌راحتی با این پلتفرم ایجاد کنند. پالیگان از امنیت بالایی برخوردار است و ۷۰۰۰ تراکنش را در هر ثانیه انجام می‌دهد. ارز دیجیتال بومی شبکه پالیگان با نماد اختصاری MATIC به بازار عرضه شده است و توسط صرافی‌های معتبر پشتیبانی می‌شود. در حال حاضر ارز دیجیتال متیک با مارکت کپ ۷.۴ میلیارد دلار در رتبه ۱۴ جدول کریپتو قرار دارد.

آربیتروم

آربیتروم یک پروژه لایه دوم نوآورانه است که به توسعه‌دهندگان کمک می‌کند تا بتوانند برنامه‌های غیرمتمرکز خود را بدون یادگیری زبان برنامه‌نویسی بسازند. این پروژه از فناوری rollup استفاده می‌کند و شرایط لازم برای ترکیب چندین تراکنش به‌صورت همزمان را برای کاربران فراهم می‌کند.

با توجه به این قضیه کاربران می‌توانند تراکنش‌های خود را به‌راحتی و با پرداخت هزینه کمتر انجام دهند. ارز دیجیتال بومی شبکه آربیتروم دارای نماد اختصاری ARB با مارکت کپ ۱.۳ میلیارد دلار در رتبه ۴۸ کریپتو قرار دارد و یک گزینه مناسب برای سرمایه‌گذاری به شمار می‌رود.

آپتیمیسم

آپتیمیسم یکی دیگر از راه‌حل‌های لایه دوم است که با هدف بهبود سرعت و کارمزد تراکنش‌های اتریوم راه‌اندازی شده است. این پلتفرم به توسعه‌دهندگان این امکان را می‌دهد که بتوانند برنامه‌های غیرمتمرکز خود را با استفاده از قراردادهای هوشمند سازگار با EVM و به‌صورت مقیاس‌پذیر ایجاد کنند.

آپتیمیسم از فناوری جمع آوری خوشبینانه برای جمع آوری تراکنش‌ها استفاده می‌کند و سپس آن‌ها را به بلاک چین اتریوم منتقل می‌دهد. این ویژگی باعث می‌شود که کارمزد تراکنش در بلاک چین به‌طور چشمگیری کاهش پیدا کرده و برای کاربران کاملا مقرون به صرفه باشد. آپتیمیسم برای پیشبرد اهداف خود از ارز دیجیتال بومی خود با نماد اختصاری OP استفاده می‌کند.

ایمیوتبل ایکس (IMMUTABLE X)

IMMUTABLE X

ایمیوتبل ایکس یک راه‌حل لایه دوم برای بلاکچین اتریوم است که به منظور افزایش مقیاس‌پذیری NFT ها در شبکه اتریوم ساخته شده است. این شبکه به کاربران این امکان را می‌دهد که بتوانند NFT ها را به‌راحتی ایجاد کرده و با کارمزد پایین معامله کنند.

پلتفرم ایمیوتبل ایکس از فناوری دانش صفر استفاده می‌کند و از امنیت بالایی برخوردار است. این پلتفرم از تمام کیف پول‌های دسکتاپ اتریوم پشتیبانی کرده و شرایط لازم برای انجام راحت و بدون دردسر تراکنش‌ها را برای کاربران فراهم می‌کند. ارز دیجیتال بومی immutable X دارای نماد اختصاری IMX است و در حال حاضر با مارکت کپ ۱.۷۹ میلیارد دلار در رتبه ۳۹ جدول کریپتو قرار دارد.

شیباریوم

شیباریوم یک بلاک چین لایه ۲ مبتنی بر اتریوم است که کارایی اکوسیستم شیبا اینو را افزایش می‌دهد. شیبا اینو جزء بهترین میم کوین‌های بازار است که از زمان پیدایش خود رشد خوبی را تجربه کرده است. با این حال، شیبا اینو قصد دارد که اکوسیستمی قدرتمند و محبوب بین کاربران داشته باشید.

شیباریوم به انجام سریع‌تر تراکنش‌ها کمک می‌کند. این پلتفرم برای پیشبرد اهداف خود از ارزهای شیبا اینو و بون شیبا سواپ استفاده می‌کند. هر دو این ارزها محبوبیت زیادی بین کاربران دارند و به دلیل پتانسیل رشد بالایی که دارند همیشه مورد توجه کاربران قرار گرفته‌اند.

آینده پروژه های لایه ۲ اتریوم چگونه خواهد بود؟

پروژه‌های لایه ۲ اتریوم مشکلات اصلی این بلاک چین قدرتمند را برطرف کرده و کارایی آن را افزایش می‌دهند. کاربران با استفاده از این پروژه‌ها می‌توانند تراکنش‌های خود را با سرعت بالا و کارمزد کمتر انجام دهند. این ویژگی منحصربه‌فرد سبب شده است که هر روز شاهد پیدایش پروژه‌های بیشتری در لایه دوم اتریوم باشیم.

کارشناسان معتقدند که پروژه‌های لایه دوم همچنان به پیشرفت خود ادامه خواهند داد و می‌توانند فناوری بلاک چین را به کلی دگرگون کنند. پس شما با بررسی ارزهای لایه دوم اتریوم و سرمایه‌گذاری روی آن‌ها می‌توانید سود قابل توجهی به دست آورید. ایرانیکارت شرایط لازم برای خرید اتریوم و ارزهای لایه دوم اتریوم بدون دریافت کارمزد معامله را برای کاربران فراهم کرده است. بنابراین شما با مراجعه به این صرافی می‌توانید ارزهای دلخواه خود را خریداری کنید.

این مطلب یک رپورتاژ آگهی است. فراموش نکنید که قبل از فعالیت در هر پلتفرم یا سرویس جدیدی، خودتان تحقیق و بررسی‌های لازم را به عمل بیاورید. میهن بلاکچین بررسی‌های اولیه را انجام داده ولی مسئولیت استفاده از محتوای این مطلب را به کاربر واگذار کرده است.

منبع
ایرانیکارتایرانیکارت

نوشته های مشابه

اشتراک
اطلاع از
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا