اطلاعیه صرافی

آیا احراز هویت کاربران در صرافی بینگ ایکس اجباری شده است؟

صرافی بینگ ایکس (BingX) یکی از معدود صرافی‌هایی است که هنوز با کاربران ایرانی مشکلی ندارد و حتی امکان احراز هویت با مدارک ایرانی را هم فراهم کرده است. البته همواره توصیه می‌شود کاربران، هویت ایرانی خود را فاش نکرده و حتی از آی پی ایران هم در این صرافی استفاده نکنند. اما برای آن دسته از کاربرانی که می‌خواهند بدانند با انجام احراز هویت به چه قابلیت‌هایی در این صرافی دسترسی خواهند داشت، در این مطلب به این موارد اشاره خواهیم کرد.

به گزارش میهن بلاکچین، از آنجایی که کاربران تجربیات خود در صرافی‌های مختلف را به اشتراک می‌گذارند، معمولا به تغییرات رخ داده در قوانین این صرافی‌ها نیز زودتر اشاره می‌کنند. برای مثال، اخیرا یکی از کاربران میهن بلاکچین به اجباری شدن احراز هویت برای استفاده از قابلیت ای پی آی (API) در صرافی بینگ ایکس اشاره کرده بود. با بررسی‌هایی که تیم میهن بلاکچین انجام داده است، مشخص شد که استفاده از این قابلیت نیاز به انجام احراز هویت دارد. البته در مورد اینکه آیا قبلا هم استفاده از خدمات API در این صرافی نیاز به KYC داشته یا خیر، اطلاعی نداریم.

اجباری بودن احراز هویت در صرافی بینگ ایکس برای استفاده از خدمات API؛ منبع: صرافی بینگ ایکس

همان طور که می‌دانید KYC در بینگ ایکس اجباری نیست. این صرافی مدعی است از حقوق اولیه کاربران احراز هویت نشده محافظت می‌کند؛ مشروط بر اینکه آنها هیچ‌گونه فعالیت معاملاتی غیرعادی و ممنوعه نداشته باشند. این حقوق شامل واریز، معاملات، برداشت‌ و موارد دیگر است، اما به آنها محدود نمی‌شود. اما با مراجعه به بخش پشتیبانی صرافی بینگ ایکس جویا شدیم تا ببینیم کدام فعالیت‌ها در این صرافی نیاز به احراز هویت دارند و کاربرانی که KYC ندارند چه محدودیت‌هایی خواهند داشت؟

محدودیت‌های کاربرانی که احراز هویت (KYC) را تکمیل نکرده‌اند

تفاوت اصلی بین کاربران احراز هویت شده و احراز نشده به این ترتیب است:

محدودیت‌های برداشت دارایی:

محدودیت‌های برداشت بر اساس وضعیت KYC کاربران متفاوت است. جزئیات آن به شرح زیر است:

کاربران احراز هویت نشده:

  • حداکثر میزان برداشت در ۲۴ ساعت: ۵۰٬۰۰۰ USDT
  • سقف کل برداشت: نامحدود

کاربران احراز هویت شده:

  • حداکثر میزان برداشت در ۲۴ ساعت: ۵٬۰۰۰٬۰۰۰ USDT
  • سقف کل برداشت: نامحدود

سایر محدودیت‌ها:

کاربران احراز هویت نشده نمی‌توانند به ویژگی‌های زیر در صرافی بینگ ایکس دسترسی داشته باشند:

  • معاملات همتابه‌همتا (P2P Trading)
  • خرید ارز دیجیتال با کارت بانکی
  • استفاده از خدمات API
  • واریز/برداشت ارز فیات به/از حساب صرافی
  • و موارد دیگر

اگر شما هم به عنوان کاربر صرافی بینگ ایکس تجربه‌ای در مورد فعالیتی در این صرافی دارید که در آن انجام احراز هویت اجباری بوده است، آن را با ما به اشتراک بگذارید.

منبع
میهن بلاکچین

نوشته های مشابه

اشتراک
اطلاع از
4 دیدگاه
جدید ترین
قدیمی ترین محبوب ترین
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا